Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Obsługa klienta
Do Emil Zelichowski : W obliczeniach uwzględniono cennik SEKOCENBUDu właściwy dla III kwartału 2011 r

Sebastian Wolkowicz
Proszę o STUDIO o informację:
- ile wynosi powierzchnia ścian nośnych oraz działowych.
- wymiary kuchni
Dziękuję

Obsługa klienta
Do Sebastian Wolkowicz : Powierzchnia ścian nośnych: ~13m2, działowych: ~69m2
Wymiary kuchni to 2,2m x 1,9m
 
Obsługa klienta
Do Sebastian Wolkowicz : NOŚNE:

- zewnętrzne parter 73 m2

- wewnętrzne parter 13 m2- zewnętrzne poddasze 39 m2DZIAŁOWE

- parter 23m2

- poddasze 46 m2

Kasia/Konin
Ponawiam pytanie:
Kasia/Konin 7 grudzień 2011 10:36 1
Podoba mi się ten domek tylko proszę o pomoc. Jak przerobić go na zasilanie ekogroszkiem bez straty pokoju (musimy mieć 3 + salon) Zmniejszenie salonu też nie wchodzi w grę. Czy jest możliwość aby Państwo dokleili nowy wariant z rozwiązaniem tego problemu?
Ostatnio gdy spotkałam się z wykonawcą zaproponował mi piwnice wielkości 6m2 co studjo na to i gdzie najlepiej ją ilokować (gdzie wejście).

Obsługa klienta
Do Kasia/Konin : Są dwie możliwości. Pierwsza to dostawienie garażu w którym znalazło by się również pomieszczenie gospodarcze na eko-groszek. Drugie to wykonanie piwnicy, trzeba wykonać schody do niej, najlepiej w miejscu już istniejących schodów i należałoby przesunąć ściankę od gabinetu
 
Z500
Do Adam : Staramy się na bieżąco uzupełniać ofertę pokolorowania, potrzebujemy jednak czasu aby "Pan Kolornik" stworzył taką opcję :) Projekt Z212 jest nieco większy i posiada w innym miejscu drzwi (wejście) tarasowe. Ponadto różni się wyglądem zewnętrznym gdzie dodana została pergola nad tarasem.
 
Kasia/Konin
Podoba mi się ten domek tylko proszę o pomoc. Jak przerobić go na zasilanie ekogroszkiem bez straty pokoju (musimy mieć 3 + salon) Zmniejszenie salonu też nie wchodzi w grę. Czy jest możliwość aby Państwo dokleili nowy wariant z rozwiązaniem tego problemu?

Kamil P.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Projekt mi się podoba ale mam kilka pytań :)

Okna dachowe czy można ich ilość zmniejszyć?

Czy jest możliwość zmniejszyć łazienkę lub np pokój na poddaszu i zrobić garderobę?

Jak wygląda ten domek z garażem i jaki dochodzi szacowany koszt?

Obsługa klienta
Do Kamil P. : Liczba okien dachowych została dobrana aby były optymalne warunki oświetleniowe w pomieszczeniach oraz zgodnie z przepisami. Wynika z nich, że w pomieszczeniach przeznaczonych do przebywania ludzi, sumaryczna powierzchnia okien liczona w świetle ościeżnicy (czyli wtedy, gdy skrzydła są otwarte na oścież) powinna wynosić przynajmniej 1/8 powierzchni podłogi. Co do garderoby to pomiędzy łazienką i pokojem jest komin więc trudno było by tam zmieścić jeszcze garderobę. Chyba, że ma Pan na myśli jeszcze coś innego proszę prosto naszkicować i wysłać na maila to odpowiemy. Odnośnie garażu można skorzystać z naszej oferty doklej garaż, są tam różne warianty i można dobrać taki jaki się podoba.

Marek S.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Witam. Mieszkam w okolicy Inowrocławia interesuje mnie czy ktoś budował ten domek w pobliżu? Jeśli tak proszę o kontakt.Dziwią mnie podane przez Państwa ceny dom z poddaszem użytkowym jest sporo tańszy niż parterowy?
 
Kamil P.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Marek S. : Ja też porównywałem kalkulację i dziwi mnie niższa cena wykonania niż za Z71? Biorąc pod uwagę okna dachowe 6 do 2 juz jest dość duża różnica.

Z500
Do Marek S. : Kalkulacje szacunkowe są porównywalne, proszę pamiętać że jest to wskaźnikowa kalkulacja szacunkowa, nie kosztorys szczegółowy.
  
Z500
Do Maciej : Tak, jeżeli rzeczywiście budowa będzie przebiegała systemem gospodarczym. Czyli z najtańszych materiałów oraz z minimalnym wkładem finansowym za robociznę. W przypadku gdy np. od etapu stanu surowego budowę będzie prowadziła firma wykonawcza radziła bym się sugerować minimalnym lub średnim kosztem budowy. Wszystko zależy od cen oraz doboru materiałów. Nieraz koszty są wysoko rozbieżne względem siebie.

Katarzyna
Czy istnieje możliwość podpiwniczenia domu?? (wlasnie ze wzgledu na brak kotlowni) i jakie są koszty piwnicy za m2, jeśli istnieje taki przelicznik. Czy gdybym dokleiła garaż, to musi on być w odległości 3 m od granicy działki??
 
Kamil P.

 • Usuń ze znajomych
 • Dodaj do znajomych

Do Marti : Może moje pytanie jest banalne ale proszę o informację co daje certyfikat IBP?
Chodzi tylko o pewność niższego zapotrzebowania na ciepło?
 
Aneta
Do Kasia Cichopecka : witam chciałabym wiedzieć ile faktycznie kosztuje stan surowy i deweloperski do wejścia proszę o odpowiedz kogoś kto już wybudował ten domek

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.