Z uwagi na chwilową awarię infolinii prosimy o kontakt e-mail lub pod numer telefonu 532 566 745

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
   
Michał
Do Monika : więźba, pełne deskowanie, membrana, dachówka ceramiczna meyer-holsen z robocizną 74,000 zł z tym że ja mam kąt 30st. czyli około 310m2 dachu.

Ewa
Do Monika : Dachówka ceramiczna antracyt +rynny +struktonit +membrana +pełny klinkier na kominy 23tys
wiezba drewno 10tys
robota 17tyś razem 50 000 zmieniliśmy grubość belek na mniejsze w projekcie jest przesada.
 
Dominika P.

 • Dodaj do znajomych

Witam,
Chciałabym się zapytać czy może ktoś jest w trakcie realizacji bądź juz zrealizował projekt Z 200l +100 albo Z 200 w województwie kujawsko-pomorskim , bądź docelowo w powiecie włocławskim?
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem i chciałabym zobaczyć jak faktycznie wygląda oj na żywo .
 
Małgorzata U.

 • Dodaj do znajomych

Do Hania : WITAM, MAM PYTANIE CZY PAŃSTWO COŚ ZMIENIALI PRZY PROJEKCIE I CZY SALON TE 35M2 JEST WYSTARCZAJĄCY ?

Małgorzata U.

 • Dodaj do znajomych

I JESZCZE MAM PYTANIE CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA PAŃSTWA DOMU NA ŻYWO ?

Monika
Do Hania : Zapłacę. Witam zastanawiamy sie nad kupnem projektu domu z200 czy bylaby mozliwosc obejrzenia panstwa domu. Zapłacimy nawet za ta usluge niewielka kwotę . gdyż rozważamy dwa projekty i nie mozemy p się zdecydowac. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam [email protected]
 
Piotr K.

 • Dodaj do znajomych

Witam , czy ktoś z Państwa zwiększał kąt nachylenia dachu do 30 stopni ? Niestety u mnie w uchwale jest 30-45 stopni a bardzo podoba mi się ten projekt.
Jeśli tak czy mogę prosić o info jaki był koszt zmiany projektu ?

Michał
Do Piotr K. : Witam, Ja też byłem zmuszony zmienić kąt nachylenia dachu na 30 st. koszt przeprojektowania dachu wyniósł mnie ok. 1000 zł a sama powierzchnia dachu wzrosła z 285 do 310 metrów. Pozdrawiam
 
Ewa
Witam,
mam kilka pytań do projektu Z200+100.
1. Mamy kupioną działkę dla której w PZP jest zapis:
"wynoszenie poziomu parteru budynków mieszkalnych na minimalną wysokość – 0,80m"
czy to oznacza konieczność wprowadzenia zmian w projekcie w celu dostosowania go do warunków określonych w PZP?
2. czy jest ktoś z okolic Warszawy kto budował lub buduje Z200+100 (ewentualnie Z200), kto zgodziłby się pokazać swój domek?
3. jakie są realne koszty budowy tego domku do stanu developerskiego (z wykończeniem wszystko zależy od standardu) w okolicach Warszawy.
Pan Łukasz Z. przesłał świetną kalkulację ale czy mógłby ją Pan odświeżyć do stanu developerskiego?

Pozdrawiam

Ewa
Witam
Interesuje mnie projekt Z200 ale tam gdzie mała łazienka schody na górę i zabudowane poddasze. Czy ktoś rozbudował ten projekt w taki sposób i jak to wygląda na górze.

Krzysztof B.

 • Dodaj do znajomych

Do Ewa : my tak będziemy robić ale zaczęliśmy to zmieniać na etapie więźby dachowej, jak zobaczyliśmy ile tam jest miejsca

Dariusz S.

 • Dodaj do znajomych

Do Ewa : Bardzo dobrze wygląda. Na górze zrobił się bardzo duży drugi salon i dodatkowo trzy inne pomieszczenia. Jeżeli robić to poddasze to radzę podnieść mury o dodatkowy jeden pustak. Tego nie widać, ale na górze w rzeczywistości bardzo dużo daje.
 
Radek M.

buduje Z200
Witam.

Mam pytanie na temat rekuperacji. Liczę na możliwie szybką odpowiedź :)

Ile wydaliście na rekuperację w Z 200 i na jakich podzespołach i z jakim rekuperatorem. Proszę o cenę z rozbiciem robocizna z materiałami i rekuperator.

Dziękuję z odpowiedź

Michał
Witam, buduję ten dom i teraz wychodzą takie kwiaty jak problemy z umiejscowieniem rolet podtynkowych w oknach: w wykuszu, w sypialni narożnikowe i wyjście na taras, gdyż nie jest to przewidziane w gotowym projekcie, że klient w XXI wieku może chcieć mieć rolety podtynkowe w oknach. Pozdrawiam

Obsługa klienta
Do Michał : Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich życzeń i zastosowania niezależnych produktów, które chcą wprowadzić nasi klienci do swojego domu. Natomiast rolą architekta adaptującego jest dostosowanie projektu do działki , lokalnych warunków oraz oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Michał
DoObsługa klienta: Zgadza się jednak nie każdy klient budując swój pierwszy dom jest w stanie wychwycić z rysunku, że projektant nie przewidział w jego domu rolet zewnętrznych i na etapie adaptacji zlecić przeprojektowanie podciągów, gdyż ma zamiar mieć rolety podtynkowe w domu "nowoczesnym" i "komfortowym". Brałem to za pewnik, że takie wyposażenie jak rolety jest już przemyślane w gotowym projekcie który zakupiłem.
 
Ewa
Do Mateusz : Witam,
Istnieje możwliwosc umowienia się, aby zobaczyc Państwa budowe - chcemy kupic wlasnie ten projet. Jestesmy z okolic Milicza. Jeśli tak to proszę o kontakt na e-maila [email protected]. Pozdrwiam Ewa
 
Mateusz
Witam
Buduje ktoś może ten wspaniały dom w woj. mazowieckim? Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość zadania paru pytań i obejrzenia domu. Pozdrawiam.

Pat_in
Czy jest możliwość obejrzenia domu w woj., dolnośląskim, lubuskim, wielkopolskim? mieszkamy na pograniczu tych trzech, stąd taka rozbieżność.

Mkora
Czy ktoś już budował ten dom, i czy w rzeczywistości da się go wybudować systemem gospodarczym za 220 tyś?? Bardzo dziękuję za informację.

Inwestor
Do Mkora : za 220 mozesz sobie kupic mieszkanie i to nie za duze :)
kolega buduje wlasnie ten dom i juz wydał 420 tys a do konca jeszcze minimum 100 tys

Łukasz L.

buduje Z200
Do Inwestor : Proszę nie siać defetyzmu, wiadomo że 220 tyś to za mało żeby wszystko wykończyć, ale 520 to przesada, nie każdy musi mieć "złote klamki". Wszystko zależy od standardu wykończenia. Wybudować śmiało można za te 220 ale wykończyć już nie..
 
Paweł M.

 • Dodaj do znajomych

Do Mkora : Niema szans jeżeli chcesz mieć dom na lata - jestem w trakcie . Już wydałem .....

Marek
Do Mkora : stan surowy otwarty mur z termotonu25 strop żelbetowy bez pustki nad salonem,dach deskowany blachodachówka plannja plus rynny. koszt 150 tyś wliczam plan,przyłącze wodne i elektryczne.
  
Agnieszka Ł.

 • Dodaj do znajomych

Do Adam : Witam,mamy wybudowany Z200+100 na płycie fundamentowej z izodomu,mury również.Koszty nie są małe całość płyty czyli koparka,piach,beton,robocizna,kanaliza to.ok.60tys.My wymienialismy sporo gruntu.Pozdrawiam

Darek
Do Adam : Równo 50 tys zł. - zebranie humusu, nawiezienie piachu, rozprowadzenie rur, zagęszczenie, chudy beton 10cm, ostroga pionowa XPS 500 10cm, folia i izolacja pozioma XPS 500 10cm. folia i płyta 23cm podwójnie i krzyżowo zbrojona. To bardzo dobra płyta i bardzo dobra cena. Oczywiście można dać izolacji 20cm, ale ja wolę dać 20 cm na płytę pod posadzkę z podłogą ogrzewaną. Fundamenty wyjdą taniej, ale wolę płytę :)

Agnieszka Ł.

 • Dodaj do znajomych

Do Darek : ja również :)),i do tego na całość podłogówka

Darek
Do Agnieszka Ł. : Planuję na całość podłogówka, piec gazowy i ewentualnie pompa ciepła powietrze/woda oraz rekuperator.

KASIA
Witam, własnie kupilismy z męzem działke. Jestesmy na etapie ogladania projektów. Bardzo podobaja mi sie domy parterowe. Mama pewne obawy? Czy dom Z195 bez garazu nie jest za duzy na działke ok. 8,5 ar o wymiarach : szer. 21,7 m, dł. 40 m

Adam
Witam, czy zastosowanie prefabrykowanej więźby dachowej, gdzie dolny pas wiązarów stanowi konstrukcję stropu, zamiast stropu „Teriva” i tradycyjną więźby, wpłynie na koszt budowy? Jeśli tak, to jaka może być orientacyjnie różnica w koszcie pomiędzy stropem Terowa i tradycyjną więźba a prefabrykowaną? Pozdrawiam.

Radek M.

buduje Z200
Do Adam : Witaj

Jedna z firm produkującej wiązary dachowe wyceniła całość na poziomie 34000 netto + 8% vat, w tym są wiązary , wszelkie okucia i inne niezbędne materiały drewno na murłatę montaż i transport samo drewno na tradycyjną więźbę inna firma wyceniła na 12000 bez okuć + 12000 -15000 wybudowanie więźby + okucia + ok. 17000-20000 teriva ... sam masz odpowiedź. Ja już podjąłem tę decyzję i będę robił Wiązary Dachowe acha i będą dwa strychy jeden nad domem ok 36m2 i nad garażem ok 15 m2 także nie małe jak na tę technikę wykonania :), pozostaje wybór firmy która je wykona. Ale na to mam jeszcze trochę czasu :)
Mam nadzieję że choć troszkę pomogłem.
Pozdrawiam

Radek M.

buduje Z200
Do Adam : tu masz jeszcze odpowiedź forumowicza Pawła do mnie na temat kosztów teriwy

do Radek M. : Hej, strop teriva (czamaninek Pustak termo-akustyczny siedmiokomorowy ) za wszystkie materiały zapłaciłem 13,5 tyś, robocina 5 tyś, beton b20 25mx200zł stal z 1,5tys czyli 25tys:) stropu nie zrobiłem tylko nad garażem i nad wejsciem do domu"

Sam widzisz 25000 bez garażu a WD 36000 brutto ze stropem :)
 
Arek K.
Do Adam : Nie wiem czy taki prosty. Zależy kto czego chce. Mnie martwi sposób ocieplenia stropu. Przy wiązarach rozwiązanie jest proste - wełna między wiązarami;
natomiast przy stropie teriva chcąc ociepnić sam strop bedzie on miał grubość ok 40-50 cm (teriva beton steropian)
co o tym myślicie
 
Radek M.

buduje Z200
Do Mateusz : Witaj.
Jestem przed budową natomiast ostatnia oferta jaka dostałem jest 31000 z Vat, w tym są wiązary , wszelkie okucia i inne niezbędne materiały drewno na murłatę montaż i transport + 400 zł deska okapowa i już. Natomiast za kompletne pokrycie ceramiką z orynnowaniem i położeniem mam wycenę na poziomie 45000 z vat. pozdrawiam

Grzegorz
Do Adam : Nie wiem na jakim jesteś etapie ale jeżeli decydujesz się na wiązary na etapie projektu można zrezygnować z niektórych ścian nośnycz
 
Ewa
Do Adam : W Z289 to nie są okna tylko luksfery :) Możesz sobie w chwili adaptacji projektu zamienić je na wąskie okna, tylko trzeba przeliczyć ile wyniosą :) Bo na wymiar robione pewnie będą droższe, chyba że wstawisz same uchylne.
 
Sonia
Dzien dobry. Jesteśmy z mężem na etapie kupna tego projektu. Jesteśmy ze śląska i bardzo byśmy chcieli obejrzeć ten dom. Czy ktoś buduje ten dom w okolicach śląska, małopolski, podkarpacia? Chcielibyśmy zasięgnąć opinii osób zmagających się z tym projektem i wymienić niezbędnymi uwagami. e-mail [email protected]

Magda
Do Sonia : Dobry wieczór , czy oglądali Państwo ten dom ? Rownież jestem zainteresowana obejrzeniem tego domku. Pozdrawiam

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem