GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ! SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA BLACK WEEK W Z500!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Obsługa klienta
Do Kasia Sz : Witam,
wszystkie wariaty mamy udostępnione na stronie.
Zmiany w projekcie można wprowadzić na etapie adaptacji.
W sprawie szczegółowych informacji na temat zmian proszę o kontakt:
info@studioadaptacji.pl
(+48) 722 000 500
 
Bartek
Do Sly : O jak dużych kosztach mówimy? Rozumiem, że to koszty wykonania zmian w projekcie czy jeszcze coś innego? Projekt bardzo mi pasuje dlatego chcę zostać przy nim a plan zagospodarowania umożliwia dach maksymalnie 25 stopni.
 
Daria M
Szanowni Państwo, poszukuję osób, które wybudowały dom według projektu z10 w województwie dolnośląskim lub bliskiej okolicy i wyraziłyby zgodę na krótkie odwiedziny celem obejrzenia domu. Bardzo proszę o kontakt jesli istnieje taka szansa z Państwa strony pod numerem 607 468 721 lub e mail paulina1321@vp.pl. :)
  
Łukasz J.
Witam
Koszt budowy do SSZ bez drzwi wejściowych wyniósł mnie 200 tyś. zł. w wariancie z 2 stanowiskowym garażem i stropem Terriva (poddasze do adaptacji).

Monika
Do Łukasz J. : Bardzo dziękuje za informację .
Proszę mi powiedzieć, jeśli to nie kłopot czy przerabiał Pan jakoś projekt ?
Ten projekt jest dla mnie wręcz idealny, gdyby nie kąt nachylenia dachu.

Łukasz J.
Do Monika : Przeróbek było niewiele. Zmiana wejścia do pomieszczenia gospodarczego z sieni na wejście z hallu. W tym pomieszczeniu docelowo garderoba z pralnią. Wysokość okien na 90 aby zrobić blat kuchenny razem z parapetem. Powiększenie rozmiarów okna w wykuszu (parapet na 40 cm i okno aż do sufitu). Powiększenie łazienki o 0,5 m szerokości z każdej strony kosztem pokoi, które jak na sypialnie i tak są duże, tym samym powstał pokój kąpielowy ok. 13 m2. Kąt dachu 35% w adaptacji. To chyba tyle.
 
Monika
Do Łukasz J. : Witam ponownie.
Czy byłby Pan tak uprzejmy i podał do siebie kontakt meilowy ?
Bardzo zależałoby nam mieć kontakt z osoba ktora wybudowała już taki dom.
Pozdrawiam
 
Monika
Witam serdecznie.
Czy moze ktoś z Państwa posiada wiedze co do przewidywalnego kosztu budowy do stany surowego zamkniętego projektu Z10 GL2 stu ? Pozdrawiam Monika
 
Kejsii
Witam Serdecznie :)
Poszukuję osób, które budują lub wybudowały już Z10 w woj.wielkopolskim lub lubuskim i wyraziły by zgodę na odwiedziny ;) Będziemy z mężem budować ten domek ale przed ostateczną decyzją co do projektu chcielibyśmy zobaczyć domek na żywo . Kontakt zyga49@interia.pl
 
STANISŁAW
Do Iwona Gruszka : Jestem zainteresowany odkupieniem projektu czy to nadal aktualne? Proszę o kontakt 534051219 pozdrawiam

MarcinGłowacki
Witam.
Poszukuję osób, które wybudowały dom z projektu Z10 (możliwe warianty) i które nie miałyby nic przeciwko 15 minutowej wizycie w celu "fizycznego zapoznania się" z bryłą budynku zanim przystąpię do budowy swojego wymarzonego kąta.
Mieszkam we Wrocławiu ale chętnie dojadę na odległość nawet do 100 km od miasta.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem : glowacky.marcin@wp.pl

Pozdrawiam
Marcin
 
Frugo
Do Boro B. : Witam,
ja buduję dom w technologii -ściany porotherm 25 i strop lany zbrojony co 15cm - kratownica. Ilość prętów jaka już jest zużyta to: około 50 prętów na budowę do stropu i na strop 200-220 prętów razem około 250-270 szt. Polecam ten projekt - na razie mam strop ale już mi się podoba - co bym zmienił- w łazience kotłownia- wejście z zewnątrz przy ekogroszu - a kotłownię powiększyć kosztem wiatrołapu i zrobić łazienkę. ja obecnie powiększyłem kotłownie i zrobiłem wejście od zewnątrz - jest OK.
 
Agnieszka
Witam. Mamy zamiar budować Z10 tylko z podpiwniczeniem, jeśli ktoś budował Z10 w świętokrzyskim to prosiłabym o kontakt agatrela1@o2.pl lub zdjęcia.
Agnieszka


Mateusz
Witam, kiedy można spodziewać się aktualnego kosztorysu???? a może ktoś skończył budowę w tym roku? albo w poprzednim i może podać jakie koszta?

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem