dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Hans K.
zachodniopomorskie

Decyzja podjęta. Po wielu dyskusjach i zwrotach akcji projekt wybrany. W pięknym zakątku Ustronia Morskiego zaczynamy budowę kolejnego w ciągu dwóch lat nowego i "docelowego" domu.

Projekt zostanie nieznacznie zmieniony - kosztem połowy dolnej łazienki pojawi się szeroki hall z szafami, a jedna z górnych sypialni zmieni się w części w pralnię/prasowalnię/suszarnię, a w części na garderobę drugiej sypialni. Tyle wewnątrz. Z zewnątrz natomiast musimy doprowadzić kąt połaci dachu do zgodności z obowiązującym mpzp.

Zaczynamy zabawę z formalnościami.

3 sierpnia 2017, 16:13

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
2
0
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem