PROMUJEMY DOMY DREWNIANE! AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Oferta dla Dewelopera

Oferta dla Dewelopera

CO ZYSKUJESZ JAKO DEWELOPER?


> NAJPOPULARNIEJSZE PROJEKTY
Ciągle doskonalimy ofertę będąc zawsze na czasie, kreujemy trendy w Polsce i Europie. Projekty Z500 wyróżnia nowoczesny design mimo, że ich bazą są tradycyjne rozwiązania i prosta konstrukcja.

> WSPARCIE I POMOC
W Z500 uzyskasz profesjonalne doradztwo. Gdy masz jakiś dylemat lub chcesz wybrać rentowny projekt albo zastanawiasz się, które z domów nadają się do zbliźniaczenia – umów się na spotkanie z naszymi ekspertami. Pomożemy i doradzimy – od tego jesteśmy.

> DOSTOSOWANIE PROJEKTU
Każdy projekt należy adaptować do lokalnych warunków
i działki. W przypadku większych inwestycji jest to czynność, która wymaga kompleksowego i profesjonalnego podejścia. Dedykowane Studio Adaptacji zajmie się wprowadzeniem niezbędnych zmian w projekcie oraz wykona projekt dostosowania budynku do działki. 

>  FINANSOWANIE INWESTYCJI
Aby zainwestować, nie musisz mieć gotówki. Wystarczy, że masz zdolność kredytową, a resztą zajmą się nasi eksperci. Jeżeli chcesz wziąć kredyt i szukasz dobrej oferty trafiłeś w idealne miejsce. Dział finansowy Z500 pomoże w załatwieniu optymalnego finansowania i przygotuje dla Ciebie korzystne oferty. 

> DOBRA REKLAMA
Inwestycja ma sens, kiedy dobrze się sprzeda. Udostępniamy najwyższej jakości profesjonalne materiały, wizualizacje i animacje. Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu, możemy przygotować dedykowaną prezentację dla Twojej inwestycji. Pomożemy Ci także znaleźć klientów.


PROJEKTY DLA BIZNESU


PROJEKTY BLIŹNIAKÓW


Zb8

ZABUDOWA SZEREGOWA


Zs1

GOTOWE OSIEDLA DOMÓW
PENSJONATY


Zr2

PAWILONY HANDLOWO-USŁUGOWE


Zu3

Sprawdź pełną ofertę projektów dla biznesu

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem