Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy

PG1 odbicie lustrzane

Budynek Gospodarczy
dostępność: 3 dni
990 
dostępność: 3 dni
990 
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy

Porozmawiaj z architektem, który projektował ten dom

+48 22 355 15 55

pon. - pt.: 8:00 - 19:00

zapytaj o garaż
Gotowy projekt garażu PG1 - Budynek Gospodarczy

Powierzchnia i wymiary

Powierzchnia netto
32.79 m²
Powierzchnia netto: project.features-table.net-area-info
Powierzchnia użytkowa
32.79 m²
Powierzchnia użytkowa: Powierzchnia wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem pomieszczenia technicznego, garażu, pomieszczenia gospodarczego, strychu. Przy obmiarach nie uwzględnia się tynków i okładzin ściennych.
Powierzchnia netto: Jest to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku mierzona w poziomie podłogi z uwzględnieniem tynków i okładzin ścian. Nie pomniejsza się powierzchni pomieszczeń o zmiennej wysokości – np. na poddaszu. Prościej mówiąc – to tak jak by rozłożyć we wszystkich pomieszczeniach wykładzinę na podłodze.
Do powierzchni użytkowej nie wliczamy: garaży, pomieszczeń technicznych i gospodarczych, kotłowni, nieużytkowych strychów, poddaszy do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne, ogrodów zimowych i składzików ogrodowych znajdujących się poza budynkiem.
Powierzchnia zabudowy
41,6  m²
Powierzchnia zabudowy: Jest to powierzchnia obrysu ścian zewnętrznych budynku. Do powierzchni zabudowy nie wlicza się: podziemnych części budynku, pochylni samochodowych, schodów zewnętrznych, ganków, daszków nad wejściami, galerii oraz wszelkich nadwieszeń kondygnacji. Ale uwzględnia się np. ogrody zimowe lub inne elementy przybudowane.
Kubatura
64,02 m³
Kubatura: Objętość pomieszczeń, czyli powierzchnia pomieszczeń pomnożona przez wysokość danej kondygnacji. Do obliczenia kubatury przyjęliśmy wysokość liczoną od podłogi – od spodu stropu lub do spodu stropodachu.
Szerokość
5,17 m
Długość
7,34 m
Wysokość
3,85 m
Kąt nachylenia dachu
Kąt nachylenia dachu - kąt nachylenia dachu w stosunku do podłoża.
  • bezpośredni kontakt z architektem konsultacje z projektantem
  • najszybsza bezpłatna wysyłka oszczędzasz 20 zł
  • zgoda autorska na zmiany w projekcie
  • wygodna teczka na dokumenty
dostępność: 3 dni
990 

Projekt PG1 to idealne miejsce rekreacyjne. W budynku przewidziano pomieszczenie z miejscem do odpoczynku i pracy oraz niewielkim aneksem z podłączeniem wody. Atutem są duże okna, dzięki czemu pomieszczenie jest oświetlone naturalnym światłem słonecznym.  Dodatkowo zaprojektowano toaletę, do której można dostać się przez sień. Elewacja wykonana z drewnianych paneli tworzy naturalny efekt.


Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem