PROMUJEMY DOMY DREWNIANE! AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Domy dla Deweloperów

 • 850
  Najpopularniejszych projektów w ofercie
 • 21
  Domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej
 • 250
  Zrealizowanych inwestycji deweloperskich
 • 4tys
  Najwyższej jakości wizualizacji architektonicznych

Co zyskasz jako deweloper?

Najpopularniejszych projektów w ofercie

Najpopularniejsze projekty

Ciągle doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę idąc z duchem czasu. Kreujemy trendy w Polsce i Europie. Projekty Z500 wyróżnia nowoczesny design mimo, że ich bazą jest prosta konstrukcja. Tworząc projekty kładziemy nacisk zarówno na ekonomikę budowy, energooszczędność, estetykę, jak i użyteczność w codziennym życiu. Obecnie oferta Z500 to ponad 850 unikalnych projektów domów, których liczba wciąż rośnie.

wsparcie i pomoc ekspertów

Wsparcie i pomoc ekspertów

W Z500 uzyskasz profesjonalne doradztwo. W razie pytań czy wątpliwości nasi eksperci służą pomocą. Wspólnie wybierzemy najodpowiedniejszy projekt. Doradzimy Ci również w kwestii najbardziej optymalnych rozwiązań, w tym technologii budowy, doboru materiałów itp.

dostosowanie projektu

Dostosowanie projektu

Każdy projekt wymaga adaptacji do lokalnych warunków i działki. W przypadku większych inwestycji jest to czynność, która wymaga kompleksowego i profesjonalnego podejścia. Dedykowane Studio Adaptacji zajmie się wprowadzeniem niezbędnych zmian w projekcie oraz wykona projekt dostosowania budynku do lokalizacji.

wizualizacje 3D, multimedia

Wizualizacje 3D, multimedia

Udostępniamy jedne z najlepszych wizualizacji 3D na rynku architektonicznym w Europie! Aby się o tym przekonać, porównaj jakość naszych "renderów" z ofertą konkurencji. Jako pierwsi w Polsce wydaliśmy multimedialny katalog na tablety (dostępny w AppStore). Wdrożyliśmy zaawansowane aplikacje, pozwalające na wirtualny spacer 3D po wybranych domach. Wszystko to możesz wykorzystać, aby skutecznie wypromować i sprzedać swoją inwestycję.

skuteczna reklama

Skuteczna reklama

Inwestycja ma sens, kiedy dobrze się sprzeda. Rozumiemy to doskonale - dlatego w ramach współpracy możesz liczyć na wsparcie marketingowe z naszej strony. Pomożemy Ci w przygotowaniu materiałów reklamowych oraz prezentacji. Skorzystaj z naszych narzędzi, takich jak katalogi, strona www, eventy itp. by skutecznie i efektownie wypromować swoją inwestycję na silnie konkurencyjnym rynku.

atrakcyjne rabaty

Atrakcyjne rabaty

Klientom biznesowym oferujemy indywidualne warunki, zależne od zakresu współpracy oraz ilości zamówień. U nas, dzięki programom partnerskim, zaczynasz zarabiać już na etapie kupna projektu. Płacisz mniej, więc Twoja inwestycja jest bardziej rentowna.

obsługa na najwyższym poziomie

Obsługa na najwyższym poziomie

Dział obsługi Klienta udzieli Ci szczegółowych informacji na temat warunków współpracy, najnowszej oferty oraz aktualnych promocji. Dopilnuje też sprawnej i terminowej realizacji każdego zamówienia.

nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Domy Z500 projektujemy w oparciu o nowoczesne, ale sprawdzone standardy i technologie. Sugerowane materiały są ogólnodostępne i dobre jakościowo. Oferujemy projekty domów energooszczędnych oraz pasywnych. Godnym polecenia rozwiązaniem są tzw. domy "inteligentne", wyposażone w specjalnie zaprojektowaną instalację elektryczną.

wysokiej jakości opracowania projektów

Wysokiej jakości opracowania projektów

Wysoka jakość druku sprawia, że dokumentacja projektowa jest czytelna. Praktyczna, foliowa oprawa zabezpiecza projekt nawet w trudnych warunkach, np. na placu budowy. Automatyzacja procesu druku i składu pozwala sprawnie i dokładnie przygotować każdy egzemplarz dokumentacji. Dodatkowa manualna weryfikacja zapewnia, że dokumentacja projektowa jest poprawna i kompletna.

Dla kogo oferta?

JESTEŚ DEWELOPEREM ALBO WYKONAWCĄ? ZARABIASZ INWESTUJĄC W NIERUCHOMOŚCI? A MOŻE BUDUJESZ OSIEDLA LUB DOMY JEDNORODZINNE? CHCIAŁBYŚ ZWIĘKSZYĆ OPŁACALNOŚĆ SWOICH INWESTYCJI?


POZNAJ OFERTĘ Z500 PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH I PRZEKONAJ SIĘ, ILE MOŻESZ ZYSKAĆ M.IN. DZIĘKI NASZEMU WSPARCIU MARKETINGOWEMU ORAZ NAJPOPULARNIEJSZYM NA RYNKU PROJEKTOM DOMÓW.

Jakie projekty

Gotowe osiedla domów

Gotowe osiedla domów

Domy w zabudowie bliźniaczej

Domy w zabudowie bliźniaczej

Domy w zabudowie szeregowej

Domy w zabudowie szeregowej

Polecają nas

Dlaczego wybrałem projekty domów jednorodzinnych Z500? Zdecydowali o tym klienci, którzy zgłasza ją się do firmy Moderndach z zapytaniem o budowę domu. Najważniejsze kryteria wyboru to ergonomiczne i funkcjonalne wnętrza oraz nowoczesna architektura zewnętrzna.

W projektach Z500 nasi klienci cenią doskonale zaaranżowane wnętrza, prostotę wykonania, dostępność rysunków szczegółowych oraz szeroki i różnorodny wybór ofertowy. Połowa naszych klientów wybiera projekt z oferty Z500 ze względu na styl, ergonomię oraz oszczędność w budowie i eksploatacji.
 • Paweł Beling
  Moderndach
 • Bartosz Paliczek
  Multicomfort

Projekty domów dla deweloperów


Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem