Z uwagi na chwilową awarię infolinii prosimy o kontakt e-mail lub pod numer telefonu 532 566 745

oferta dla Ciebie

Jesteś deweloperem albo wykonawcą?
Zarabiasz inwestując w nieruchomości?
Chciałbyś zwiększyć opłacalność swojego biznesu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę dla partnerów biznesowych, byś mógł prężnie rozwijać swoją działalność, inwestując w osiedla i domy jednorodzinne. Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki najpopularniejszym na rynku projektom oraz naszemu wsparciu marketingowemu. Będziemy bardzo dumni, jeżeli dołączysz do grona Autoryzowanych Partnerów Z500. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyczynią się do wzrostu Twojej firmy, przynosząc wymierne korzyści.

otrzymaj pełną ofertę

Do kogo kierujemy ofertę?

deweloper / inwestor

Zapewniamy łatwy dostęp do najpopularniejszych na rynku, unikalnych projektów domów. Gwarantujemy wprowadzenie niezbędnych zmian w projekcie oraz dostosowanie budynku do lokalizacji. Pomagamy również w opracowaniu koncepcji zagospodarowania osiedla.

wykonawca / firma budowlana

Projektujemy w oparciu o nowoczesne, ale sprawdzone standardy i technologie oraz ogólnodostępne materiały. Kładziemy nacisk zarówno na ergonomię rozwiązań, jak i łatwe w budowie konstrukcje. Dzięki temu Twoja inwestycja szybko się zwróci i zacznie zarabiać.

dowiedz się więcej

Korzyści na wielu poziomach

Najlepszy wybór domów

Ponad 1200 unikalnych projektów domów. Projekty Z500 wyróżnia nowoczesny design mimo, że ich bazą jest prosta konstrukcja. Ciągle doskonalimy naszą ofertę.

Dobry stosunek ceny do jakości. Tworząc projekty kładziemy nacisk zarówno na ekonomikę budowy, energooszczędność, estetykę, jak i użyteczność w codziennym życiu.

Szybki zwrot z inwestycji. Dbamy o to, by realizowane projekty gwarantowały niskie koszty budowy. Dzięki temu Twoja inwestycja szybko się zwróci i zacznie zarabiać.

Ogólnodostępne materiały. Zawsze proponujemy materiały budowlane, które możesz wymienić na te, w których się specjalizujesz. Dzięki temu projekt domu jest elastyczny.

Najwyższa jakość dokumentacji. Dział jakości nieustannie czuwa nad weryfikacją dokumentów, dzięki czemu masz pewność, że Twój projekt jest poprawny i kompletny.

Pomysły na ekonomiczne zagospodarowanie terenu. Gwarantujemy analizę działki i wybór odpowiednich do niej projektów, byś mógł optymalnie zagospodarować teren.

Dostosowanie projektów pod daną technologię. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie. W razie potrzeby wprowadzimy niezbędne zmiany w wybranych projektach.

Edytowalny kosztorys. Przygotujemy dla Ciebie dokument, w którym z łatwością wprowadzisz swoje dane i dzięki temu zyskasz użyteczny materiał dla Klientów.

Atrakcyjne warunki finansowe

Wycena dopasowana do potrzeb. Klientom biznesowym oferujemy indywidualne warunki, zależne od zakresu współpracy oraz ilości zamówień.

Korzystne rabaty. Naszym partnerom zapewniamy możliwość zarabiania już na etapie kupna projektu. Płacisz mniej, więc Twoja inwestycja jest bardziej rentowna.

Program partnerski. Dzielimy się swoją wiedzą. Dzięki temu skutecznie zwiększysz sprzedaż i poszerzysz kanały dystrybucji, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań.

Skuteczny marketing

Szerokie wsparcie marketingowe. Inwestycja ma sens, kiedy dobrze się sprzeda. Rozumiemy to doskonale, dlatego w ramach współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

Spójna identyfikacja wizualna. Pomagamy w przygotowaniu materiałów reklamowych oraz prezentacji, dzięki którym w atrakcyjny sposób przedstawisz swoją ofertę.

Wizualizacje 3D i multimedia. Udostępniamy jedne z najlepszych wizualizacji 3D na rynku architektonicznym w Europie, aby maksymalnie ułatwić Ci prezentację Twojej oferty.

Siła medialna marki Z500. Dzielimy się zaufaniem, jakie udało nam się zyskać przez lata naszej działalności. Dzięki temu z łatwością przekonasz do siebie nowych Klientów.

0,5 miliona użytkowników. Naszą stronę w każdym dniu odwiedza tysiące użytkowników poszukujących informacji o domach. Pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Aktywność w social mediach. Docieramy do największej i bardzo zaangażowanej społeczności, skupionej wokół tematyki domów – ponad 130 000 osób na Facebooku.

Profesjonalne doradztwo. Nasi eksperci od reklamy służą pomocą, byś skutecznie i efektownie mógł wypromować Twoją inwestycję na silnie konkurencyjnym rynku.

Profesjonalna obsługa

Terminowa realizacja zamówień. Cenimy Twój czas, dlatego ogromną wagę przykładamy do tego, by sprawnie i terminowo realizować każde Twoje zamówienie.

Płynna i sprawna współpraca. Stawiamy na bezpośredni kontakt – dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na nie zareagować.

Obsługa na najwyższym poziomie. Na bieżąco udzielamy szczegółowych informacji na temat warunków współpracy, najnowszej oferty oraz aktualnych promocji.

Wsparcie i pomoc ekspertów. Sugerujemy najodpowiedniejsze projekty. Doradzamy również w kwestii najbardziej optymalnych rozwiązań dla konkretnych inwestycji.

Nasze projekty

Domy dwulokalowe

Zobacz projekty domów, które powstały w odpowiedzi na oczekiwania rynku. Dom dwulokalowy to dom, który "płaci" rachunki.

dowiedz się więcej

zobacz film

Poznaj ofertę Z500 przygotowaną specjalnie dla partnerów biznesowych i przekonaj się, ile możesz zyskać m.in. dzięki najpopularniejszym na rynku projektom domów, atrakcyjnym warunkom finansowym oraz naszemu wsparciu marketingowemu.

polecają nas

Najlepsze projekty domów dla deweloperów

galeria zdjęć z budowy

 • GOSIA D

  wielkopolskie

  Z273

  108
 • Dom pod lasem

  świętokrzyskie

  Z12 D P h+

  604344 tys.*
 • Zx141

  mazowieckie

  Zx141

  433
 • Z7 35

  790172 tys.*
 • Z216 GL - budowa

  wielkopolskie

  Z216

  1015
 • Budowa Ani i Łukasza

  kujawsko-pomorskie

  Z273 a

  343
 • Z273 wg AAA

  opolskie

  Z273 Ph+ st

  413
 • Z377 B

  466601 tys.*
 • Z284

  1088
 • A-D...Z64+

  wielkopolskie

  Z64 +

  422
 • Z284

 • Z131 GM

  dolnośląskie

  Z131

  330
zobacz więcej

Nie znalazłeś interesującego projektu?

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Nasi eksperci wybiorą dla Ciebie projekty dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Doradzimy Ci również w kwestii najbardziej optymalnych rozwiązań dla konkretnych inwestycji.

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem