Aluprof wprowadza do swojej oferty innowacyjne lamele aluminiowe EARTHLINE.

To rozwiązanie łączy estetykę z nowoczesną funkcjonalnością, oferując efekt trójwymiarowej tekstury, który wnosi do projektów architektonicznych nowoczesny i dynamiczny wygląd.

Lamele EARTHLINE są doskonałym uzupełnieniem innych produktów Aluprof, co pozwala na stworzenie spójnej wizji projektowej. Inspirowane naturalnymi formami i harmonią ziemi, mogą być wykorzystywane na zewnątrz i wewnątrz budynków – jako elementy fasad wentylowanych, panele drzwiowe lub dekoracyjne wykończenie ścian. Dzięki różnorodnym możliwościom zastosowania, produkt doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych domów, luksusowych rezydencji, jak i budynków użyteczności publicznej.


Dzięki zastosowaniu systemu zatrzaskowego, lamele są łatwe w montażu – wystarczy je wpiąć w przygotowaną wcześniej podkonstrukcję, niezależnie od tego, czy jest to konstrukcja aluminiowa, drewniana, czy ściana wewnętrzna. To proste rozwiązanie, które znacząco ułatwia proces instalacji.

Lamele EARTHLINE dostępne są w dwóch szerokościach – 30 mm i 90 mm, oferując wybór montażu w orientacji pionowej lub poziomej. Możliwość zintegrowania oświetlenia LED – jednostronnego, dwustronnego lub centralnego – otwiera dodatkowe perspektywy dla twórczych realizacji, tworząc spektakularne efekty wizualne.

Bogata paleta kolorów oraz powłok imitujących drewno czy beton sprawia, że EARTHLINE daje niemal nieograniczone możliwości.

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Podziel się swoją opinią na temat artykułu: "Aluprof wprowadza do swojej oferty innowacyjne lamele aluminiowe EARTHLINE."
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^