Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Zyskaj 3000 zł!CO OTRZYMASZ ZAMAWIAJĄC
PROJEKT Z500?


Zamawiając projekt domu Z500 otrzymujesz nie tylko 4 egzemplarze pełnej dokumentacji projektowej stworzonej przez profesjonalistów, ale również szereg udogodnień i gwarancję jakości najlepszych projektów na rynku.

4 egzemplarze pełnej i aktualnej dokumentacji projektowej

Projekt zawiera wszystkie niezbędne opisy i rysunki branży architektonicznej, instalacyjnej oraz konstrukcyjnej.


1 egzemplarz obliczeń statycznych

Dokumentacja niezbędna dla Twojej ekipy budowlanej.


Projektowaną charakterystykę energetyczną budynku

Każdy projekt Z500 zawiera aktualną charakterystykę niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę.


Analizę energetyczną

Możliwości racjonalnego wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło.


Bezpłatną zgodę na zmiany

Zamawiając projekt bezpośrednio w Z500 od ręki otrzymasz bezpłatną zgodę autorską na wszystkie zmiany w projekcie.Co więcej otrzymasz kupując projekt bezpośrednio na www.z500.pl? Nawet do 3000 zł taniej!


Porady architekta

Kupując projekt na www.z500.pl masz gwarancje pomocy i konsultacji z projektantem, który stworzył Twój dom. Masz możliwość nieograniczonego dostępu do wiedzy i porad najlepszych branżystów w Polsce. Budowa domu niesie ze sobą wiele nieuniknionych niespodzianek i wyzwań, dlatego warto zadbać o możliwość bezpłatnych konsultacji z doświadczonym architektem, co zapewnia jedynie zakup projektu bezpośrednio na www.z500.pl


Najszybsza, bezpłatna wysyłka

Projekt dostajesz bezpośrednio od producenta, bez zbędnych pośredników. Jeżeli zależy ci na czasie, poinformuj o tym sprzedawcę, który zaproponuje błyskawiczną przesyłkę kurierem za pobraniem.

Zyskujesz 20 zł


Gwarancja oryginalności projektu

Zamawiając projekt w Z500 otrzymasz zawsze oryginalną dokumentację zabezpieczoną nowoczesnymi hologramami. Są one zapewnieniem o oryginalności projektu oraz gwarantem możliwości zwrotu lub wymiany projektu na inny.

Zobacz więcej


Wygodna teczka na dokumenty

Teczka pozwoli na przechowywanie dokumentacji projektowej w jednym miejscu. Elegancki design będzie wizytówką Twojej budowy a wysoka jakość wykonania pozwoli na użytkowanie długo po zakończeniu budowy.

Zyskujesz 40 zł


Gwarancja najniższej ceny

Kupujesz bez pośredników – jeżeli znajdziesz niższą cenę lub lepszą ofertę, skontaktuj się z nami a stworzymy zamówienie korzystniejsze dla Ciebie.


Dziennik budowy

Dziennik budowy jest niezbędny do rozpoczęcia prac budowlanych. Teraz otrzymasz go gratis wraz z projektem domu. Sztywna okładka zapewnia ochronę przed zabrudzeniem i uszkodzeniami na budowie. Treść zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktur.

Zyskujesz 27 zł

Zobacz więcej


Poradnik wnętrzarski

To zbiór porad oraz wskazówek jak komfortowo i ze smakiem urządzić wnętrze domu. W poradniku znajdziesz również prawdziwy HIT tego roku - przykładową aranżację domu Z12 przygotowaną przez najlepszych projektantów w branży.

Zyskujesz 300 zł

Zobacz więcej


Broszury informacyjne

Stworzone przez producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych broszury pomogą i ułatwią Twoją budowę. Dzięki nim dokonasz świadomego wyboru materiałów, z których powstanie Twój dom oraz dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę na placu budowy.

Zyskujesz 200 zł


Projekt prefabrykowanej więźby dachowej

Projekt więźby dachowej wykonanej prze firmę MITEK – zapytaj czy jest dostępna dla Twojego projektu i poproś sprzedawcę o jego dołączenie do zamówienia.

Zyskujesz 300 zł

Zobacz więcej


Altany ogrodowe

Wybierz jedną z 2 dostępnych wersji - altanę prostokątną lub altanę sześciokątną. W dokumentacji znajdziesz szczegółowy opis altany oraz atrakcyjną ofertę na jej realizację...

Zyskujesz 600 zł

Altana 1Altana 2


Oferta na garaż dwustanowiskowy

Drewniany garaż z miejscem na 2 samochody to doskonała alternatywa lub uzupełnienie garażu w bryle budynku...

Zyskujesz 800 zł

Zobacz więcej


Bezpłatne porady
kredytowe

Bez względu jaką część budowy chcesz finansować z kredytu , pomożemy Ci na uzyskanie najlepszych warunków kredytowych na rynku. Skorzystaj z formularza dostępne go na stronie www.

Wypełnij wniosek


Bezpłatna wycena zmian
w projekcie

Dzięki sieci sprawdzonych Partnerów w całej Polsce możemy wynegocjować w Twoim imieniu najlepsze ceny na zmiany i adaptację projektu przez architekta lokalnego.

Wypełnij formularz


Ulepszenia w projekcie
- tylko w Z500

Projekty Z500 jako jedyne na rynku zostały unowocześnione i zmodyfikowane tak, aby ułatwić i przyspieszyć pracę Twojego architekta adaptującego. Zobacz jakie ulepszenia zastosowaliśmy w projekcie.

ZOBACZ WIĘCEJOferta powyższych dodatków dotyczy zamówień na projekty domów złożonych przez klientów indywidualnych.
Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.