Z JAK ZESPÓŁ


MISJA Z500

WIELKIE WYZWANIA ZACZYNAJĄ SIĘ OD IDEI KTÓRA STAJE SIĘ DROGĄ ROZWOJU I EWOLUCJI...

  • Tworzenie przydatnych i inspirujących projektów gotowych w Polsce, Europie i na Świecie
  • Zapewnianie profesjonalnego i kompleksowego serwisu oraz pakietu dodatkowych usług przed, w trakcie i po wybudowaniu domu
  • Wsparcie, łączenie i edukowanie, za pomocą globalnej społeczności oraz sieci zaufanych partnerów, stwarzając przyjazną i ekologiczną przestrzeń na świecie

Creative 

Engineering and Technology

OK - Obsługa KlientaMarketing ITStrategy


Piotr Z

Łukasz Z


Elwira ZPiotr Z       Łukasz F   Łukasz SPiotr Z 

Mariusz D

Łukasz Z

Na początku zawsze jest idea...
Każdy pomysł przelewamy na papier, tworząc magazyn inspiracji. W procesie kreatywnej burzy mózgów wybieramy najlepsze koncepcje, które stają się esencją wielu pomysłów. Kiedy zaplanujemy funkcję, modelujemy bryły 3D. Otrzymujemy wizję, której nadajemy charakter, dobierając materiały. W kolejnych etapach powstają fotorealistyczne wizualizacje i animacje HD.


Mimo, że kreatywność to nasza domena, główną inspiracją są dla nas potrzeby i oczekiwania ludzi. Śledzimy, badamy i jednocześnie kreujemy światowe trendy w tworzeniu dobrej architektury domów.


Dzięki temu masz gwarancję, że stale będziemy dostarczać Ci świeżych, sprawdzonych i funkcjonalnych pomysłów w wyjątkowym stylu Z500!

Kiedy idea spotyka się z rzeczywistością – wkracza dział inżynierski.

Mimo, że projektowanie jest sztuką, dział inżynierski bazuje na wiedzy eksperckiej, normach, przepisach oraz doświadczeniu z budowy, opracowując projekty z najwyższą starannością.

Nauczyliśmy się myśleć kategoriami inwestora, wykonawcy oraz kierownika budowy, eliminując możliwe trudności występujące podczas realizacji. Projektowanie konstrukcji, rozwiązywanie problemów technicznych, serwis i wsparcie - to nasza specjalność.

Tutaj brak kompromisów! Liczy się jakość, slidność, ekonomika i bezpieczeństwo.

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc oraz wyjaśnić wszystko, co niezbędne w przyjazny i zrozumiały sposób. Dzięki temu dokonasz trafnego wyboru projektu i dodatków. Bądź z nami w kontakcie, aby na bieżąco orientować się w zmianach, nowościach i atrakcyjnych promocjach!

Będąc Partnerem biznesowym możesz liczyć na sprawną, profesjonalną obsługę zamówień dla Twojego klienta oraz gwarancje i elastyczne warunki współpracy.

W razie potrzeby zadbamy o Ciebie od pierwszego kontaktu do momentu, kiedy zbudujesz i zamieszkasz w swoim domu.

Możesz na nas polegać! W pełnej gotowości, czekamy na Twój kontakt :)

Projekt – to tylko jeden z elementów procesu, w którym idea staje się rzeczywistością. Dobry produkt to także wartości dodane, z których możesz czerpać prawdziwe korzyści.

Ważne są dla nas Twoje potrzeby i jesteśmy po to, aby doskonalić ofertę, stronę WWW, katalog, promocje, czy rozdać atrakcyjne nagrody w konkursie foto–video.

Budowa domu to historia...

Kiedy zdecydujesz się pochwalić zdjęciami lub filmem z realizacji, umieść go na stronie Z500 albo nawet zaproś nas do siebie na reportaż.

Dzieląc się, możesz zyskać wsparcie i uznanie od innych budujących i stworzysz ponadczasową pamiątkę z budowy.

Działania operacyjne związane z realizacją wyzwań, jakich podjęło się Z500 wymaga doskonałej organizacji, wszechstronnej wiedzy i znajomości mechanizmów rynkowo – biznesowych.

Analiza zachodzących zmian, mikro- i makro-ekonomii, optymalizacja procesów jest dziś miarą nowoczesnego i uczącego się przedsiębiorstwa.

Od wiedzy i doświadczenia zależy poziom świadomość i kultura biznesowa organizacji, dlatego jedną z rzeczy, za które jesteśmy odpowiedzialni jest ciągły rozwój, doskonalenie i edukacja zespołu.

Strategiczne planowanie, kontrola kosztów, umiejętne korzystanie z zasobów przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności pozwalają uzyskać przewagę na rynku.Chcesz dołączyć do zespołu ?


Wyślij CV i list motywacyjny na adres [email protected]
W tytule podaj nazwę stanowiska, a w opisie co możesz wnieść w rozwój firmy ....

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem