Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Zatrzymujemy upał!

Zdarza Ci się, że wpadające przez okna promienie słoneczne bywają wyjątkowo uciążliwe, na przykład podczas oglądania ulubionego programu w telewizji? Albo momenty, w których wysoka temperatura w pomieszczeniu naprawdę daje w kość, akurat wtedy, kiedy Ty potrzebujesz złapać oddech od codziennych obowiązków?

Istnieje rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć o tych niedogodnościach.
Do tego do 8 razy skuteczniejsze, niż zwykłe, zazwyczaj stosowane rolety wewnętrzne!


Markizy zewnętrzne FAKRO do okien pionowych nie tylko chronią pomieszczenia przed wdzierającymi się przez okna promieniami słonecznymi, ale także ograniczają nadmierne nagrzewanie się wnętrz. Dzięki ich zastosowaniu można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o 10 stopni Celsjusza, poprawiając komfort codziennego życia.

To nie jest możliwe przy zastosowaniu zwykłej rolety materiałowej, ponieważ ona sama nagrzewa się, emitując kumulowane ciepło do wnętrza. Markizy VMZ Solar absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz.

To doskonały sposób na utrzymanie optymalnej temperatury w Twoim domu. Zyskujesz dzięki temu nie tylko większy komfort, ale również oszczędzasz,

gdyż możesz znacznie ograniczyć działanie klimatyzacji.

Jednak to jeszcze nie wszystko! VMZ Solar to zaawansowane markizy, które mogą pracować w trzech trybach: automatycznym, półautomatycznym i przy użyciu pilota. Wyobraź sobie, że w upalny dzień wracasz zmęczony i przegrzany, a jedyne o czym marzysz, to chwila relaksu w komfortowych wnętrzach.

Markizy VMZ Solar włączone na tryb automatyczny, w zależności od stopnia nasłonecznienia, same rozwijają się i zwijają, dzięki czemu zadbają o odpowiednią temperaturę w Twoim pomieszczeniu, zanim zdążysz wrócić do domu. Co więcej, zasilane są z akumulatorów solarnych, co pozwoli oszczędzać energię i płacić w związku z tym niższe rachunki. Dodatkowo takie rozwiązanie przyczynia się do ochrony środowiska.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, markizy zapewniają także dopływ naturalnego światła, a w ciągu dnia dbają o naszą prywatność - z zewnątrz nie widać co jest w środku. Dodatkowo, poprzez zastosowanie bocznych prowadnic pionowych, w których szczelnie porusza się materiał, chronią nas przed komarami i innymi owadami, które mogłyby zakłócić wypoczynek.

Markiza VMZ niesie moc korzyści przez cały rok! To innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, które latem chroni wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem, a zimą zapobiega stratom ciepła i poprawia współczynnik przenikania ciepła okna, aż do 16%! Jej zalety można by wymieniać w nieskończoność, jednak najlepiej przekonaj się sam i zobacz kto ostatnio testował i rekomendował naszą markizę: https://www.youtube.com/watch?v=3VfbXnSTxQI

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem