Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Pomagamy wybrać idealny projekt domu

Decyzja o budowie domu jest jedną z ważniejszych jaką podejmujesz w życiu, szczególnie, jeśli będziesz budować swój pierwszy dom. Kiedy otwierasz katalog projektów albo przeglądasz strony biur architektonicznych ogromny wybór najpierw cię ucieszy, bo to dobrze, jak jest w czym wybierać, a potem może cię nieco zmartwić, bo zaczynają się mnożyć kryteria i czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę. Wybór projektu domu pochłania dużo czasu – jeśli już od jakiegoś czasu się nad tym pochylasz, to wiesz o tym dobrze, a jeśli dopiero zaczynasz się rozglądać, to lada moment się o tym przekonasz.

Zamów prezentację przygotowaną przez eksperta

Obecnie, w czasie pandemii, nie każdy zdecyduje się na wizytę w biurze projektowym i bezpośrednią rozmowę. Wiele placówek pracuje zdalnie i bezpośredni kontakt może być utrudniony. Dlatego w Z500 oferujemy potencjalnym inwestorom wsparcie w postaci doboru projektu przez naszego eksperta na podstawie podanych przez nich danych. W zakładce zamów prezentacje podaj przybliżoną powierzchnię, liczbę kondygnacji, wymiary działki, liczbę pokoi, rodzaj dachu i czy w projekcie ma być garaż. W polu uwagi napisz, co jest dla ciebie ważne, jakie masz szczegółowe wymagania, abyśmy mogli jak najlepiej dopasować do twoich potrzeb i twojego gustu. Daj nam znać, czy ma to być dom tradycyjny, czy nowoczesny, jaką technologię budowy rozważasz, jaki system ogrzewania przewidujesz.

Porównaj propozycje projektów domów

Na podstawie informacji z wypełnionego formularza nasz ekspert zaproponuje ci cztery projekty domów, a których każdy będzie spełniał wszystkie kryteria. Propozycje otrzymasz w postaci pliku pdf, który zawiera nazwy projektów z kompletem najważniejszych danych i ilustracjami. Jest to wygodna forma, która pozwala ci przede wszystkim zaoszczędzić czas, a z doświadczenia wiemy, że wybieranie projektu domu może trwać nie tylko miesiące, ale nawet lata.


Kiedy zaczynasz wybierać projekt domu, w pierwszej kolejności, poza potrzebami przyszłych mieszkańców, sprawdzasz, czy, a jeśli tak, to jakie, są ograniczenia w realizacji domów jednorodzinnych na terenie, na którym ma być wybudowany dom. Znajdziesz je w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub warunkach zabudowy (WZ). Pierwszy z tych dokumentów jest dostępny w miejscowym urzędzie miasta lub gminy, a jeśli nie ma MPZP dla twojej działki, to wnioskujesz o wydanie warunków zabudowy. Ograniczenia te mogą dotyczyć kąta nachylenia dachu, powierzchni zabudowy, a nawet systemu ogrzewania, jaki zastosujesz w nowym domu. Więcej o tym, jakich dokumentów będziesz potrzebować przed rozpoczęciem budowy i jak je zgromadzić przy obecnych ograniczeniach wynikających z pandemii koronawirusa, piszemy w artykule Pozwolenie na budowę - dużo spraw załatwisz online

Wybór projektu to ważny krok na twojej drodze od realizacji marzenia o własnym domu. Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych fachowców, aby ta decyzja ułatwiła ci kolejne działania, a nie była przeszkodą. Bądź w kontakcie z naszymi ekspertami, aby zmniejszyć ryzyko podejmowania decyzji, które trzeba będzie zmieniać. Podziel się z rodziną propozycjami, które otrzymasz, przedyskutuj je z osobami, którym ufasz, a które być może mają już doświadczenie w budowie domu. Im lepiej wybierzesz, tym mniej będziesz miał problemów z samą budową.

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem