Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Patrycja D.
wielkopolskie

 

dzień budowy

Po 9 miesiącach spraw urzędowych, wkoncu mogliśmy wytyczyć nasz dom! Wprowadziliśmy parę zmian do projektu takich jak: - przedłużenie przedniej części domu o 4m, dodając dodatkową sypialnie z prywatna łazienką i garderobą, - przedłużyliśmy wiatę równo z tylnia linią domu oraz poszerzyliśmy ją o 3m, - okna w sypialniach zostały skrócone do 90 cm długości, a w lazience oraz pomieszczeniu gospodarczym na poziome podłużne.  
27 września 2022, 00:59

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Patrycja D.

buduje Z485
Do Agnieszka : Tak z485, mamy dodane 4 m z przodu domu aby wmieścić pokój z garderobą i łazienka. Plus powiększyliśmy wiatę. Drobna zmiana z oknami w sypialniach i łazienkach nie są do samego dołu.

Agnieszka B.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Patrycja D. : A mogę wysłać Wam maila żebyście mi chociaż zdjęcie projektu wysłali bo też się przymierzamy i chcemy zrobić kilka zmian. A czy zostawiliście wysoki sufit w salonie??? Bardzo się cieszymy i z ciekawością będziemy obserwować Wasze wymarzone gniazdko bo projekt jest bomba ?

Patrycja D.

buduje Z485
Do Agnieszka B. : Niestety nie przesyłamy zdjęć naszych zmian.
Tak zostawiliśmy wysoki . Całe rozmieszczsnie części dziennej oraz dwie sypialnie i toaletą zostały bez zmian. ? zależało nam aby ten dom jak najbardziej spełniał nasze wymagania, ale jednak był wciąż tym samym domem z projektu, który sobie wymarzyliśmy . Zapraszamy do obserwacji ! Jest nam niezmiernie miło ? jesteśmy również na Ig pol.hektara.marzen
0
4
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.