Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Pawel K.
opolskie

 

dzień budowy

Farba strukturalna MITO prawie skończona. Miejsce Sypialnia. W salonie i przedpokoju będzie farba strukturalna SENSO w podobnym kolorze.

11 marca 2017, 09:56

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Mika
No pieknie wyglada ja mam [pomalowane sciany 1 raz narazie i dobrze ze podpatrzylam u was bardzo mi sie podoba bede chciala tez pomalowac ta farba tylko cieawa jestem czy sie da za 1 razem to teraz zrobic... by nie ponosic dodatkowych kosztow by malowac jeszcze dwukrotnie by to jakos wygladalp...pozdrawiam
 
2
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Są i nowe panele :) Już ułożone w całym domu. Do tego pracowali dziś elektrycy montując kontakty,właczniki,halogeny itp. Malarz kończył robić kuchnie i zaczął malować farba...

10 marca 2017, 20:49
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.