Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Pawel K.
opolskie

 

dzień budowy

Ziemia wyrównana i wyplantowana. W środku wykończeniówka idzie pełną parą.

2 marca 2017, 16:09

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Damian M.

  • Dodaj do znajomych

Witam. Ponawiam pytanie dotyczace pompy ciepła? jaki rodzaj pompy Pan posiada ? jak sie sprawuje w uzytkowaniu jak cenowo tez wygladala jej uzytkowanie bo tez widze ze kominka ani innego rodzaju ogrzewania Pan niema. I jakie byly koszty wykonania kompleksowej usługi ?

Pawel K.

buduje Z273
Do Damian M. : Witam
Pompe posiadam firmy Sofath. Jest to gruntowna pompa z kolektorem poziomym o mocy 5kw. O rachunki to dopiero można się pytać za rok narazie podczas budowy to ciężko o koszty się wypowiadać. Cały system wraz z ogrzewaniem podłogowym to koszt ok 37 000zł.

Damian M.

  • Dodaj do znajomych

Do Pawel K. : bardzo tanio ja najtansza opcje wyliczona na gruntowa pompe mam na okolo 60 tysiecy. mozna jakies konkretniejsze dane kto robil panu ta pompe jaki rodzaj pompy ?

Pawel K.

buduje Z273
Do Damian M. : Tanio bo to jest pompa z bezpośrednim parowaniem czyli nie ma glikolu tylko czynnik chłodniczy i nie potrzebuje mieć np.dodatkowych wymienników itp. Proszę sprawdzić na stronie Sofath i znaleść najbliższego instalatora. Mi robi Pan Zięba z Prudnika i mogę go zawsze polecać! Świetny fachowiec slużąculy zawsze pomocą.

Agnieszka
Do Pawel K. : u nas ma byc poma ciepla z powietrza i tez bez kominka i boje sie ze panele jednak nie oddadza tak ciepla...
2
5
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Dziś przyjechali ogrodnicy. Będą robić nawodnienie i trawe z rolki plus pare krzaczków dookoła domu. Ale ogród będzie sama trawka bez nasadzeń. W środku kafelkarz fugował k...

1 marca 2017, 20:54
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres it@z500.pl.

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rabat na projekt i specjalne promocje
  • oferta na budowę i kredyt
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • darmowa wysyłka
  • rysunki szczegółowe do projektu
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem