Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin K.

   

  dzień budowy

  Szanowni, słowami wstępu:

  Publikuję tu zdjęcia z budowy domu na podstawie projektu Z258.

  Budowę rozpocząłem 04-08-2016, wynajęta została do tego celu firma która wykonuje kompleksową obsługę budowy domu. Zakładany koszt stanu deweloperskiego to 250tys zł wliczając w to rekuperację. Zmiany w stosunku do oryginalnego projektu to:

  - powiekszenie salonu

  - przesunięcie okna w pom gospodarczym

  - krycie dachu płaska dachówką ceramiczną

  - elewacja cała z tynku strukturalnego z boniwaniem, dwu kolorowa

  - mejsce na schody kręcone na strych w salonie


  Powyżej natomiast kilka zdjęć z wstępnych wizualizacji wnętrza.


  W razie pytań proszę śmiało pisać :)


  Zastrzegam sobie prawo do zamieszczonych wizualizacji, zostały one wykonane na moje potrzeby.

  27 września 2016, 21:01

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Małgorzata szymańska
  Witam, czy mógby Pan podać namiary na priv. na firmę budowlaną i z jakiego powodu przesunął Pan okno w pom. gosp., czy jest szansa zobaczenia Pana domu, perla0123@vp.pl. Małgorzta.
  
  Mika
  Witam mam pytanie czy meble kuchenne to na wymiar czy ewentualnie mozna kupic gotowe ,labnie wkomponowany ten szary kolor,my budujemy podobny z 256.pozdrawiam
  
  Marcin Kordek
  Do Mika : Witam, na chwilę obecną to tylko wizualizacja, mój brat kończy architekturę i robi mi koncepcje umeblowania domu. jednak raczej będzie robiona pod wymiar na podstawie tej wizualizacji.
  
  4
  4
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Stan na dzień dzisiejszy tj. 27-09-2016. Budynek ocieplony, styropian 15cm plus przednia i tylna elewacja pogrubiona o kolejne 3cm, powodem jest zastąpienie wykończenia ele...

  27 września 2016, 20:56

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem