Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marek M.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Wpisów nie robiłem jakiś czas, ale budowa nie stoi w miejscu. Po tynkach wszedł hydraulik i rozłożył styropian na całej budowie wraz z rurkami ogrzewania podłogowego (na dole + łazienki na górze).

  W poniedziałek dzień przed majówką weszła ekipa od posadzek, niestety nie udało im się skończyć w jeden dzień, więc mam skończoną tylko górę.

  Dodatkowo dałem do wyceny projekt schodów i obu pergoli.

  2 maja 2018, 07:40

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  wytynkowane

  6 kwietnia 2018, 17:39
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem