Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jakub O.
  kujawsko-pomorskie

   

  dzień budowy

  Ostateczna wersja układu pomieszczeń:) efekt wielu godzin pracy, analizy układu pomieszczeń i funkcjonalności, próby optymalizacji i szukania kompromisów...

  11 lipca 2015, 21:03

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Marcin
  Jedyne co bym zmienił lub rozważył, to:
  *spiżarka w miejscu garderoby, z wejściem od kuchni,
  **przesunięcie ściany między sypialnią a pomieszczeniem gospodarczym [z kotłem] o grubość komina, aby powstałą 'wnękę' zabudować szafą LUB wygospodarowanie małej garderoby z połowy pomieszczenia gospodarczego.
  Pozdrawiam
  
  Marcin
  Do Marcin : ewentualnie rozważyłbym spiżarkę z części korytarza za kominkiem w pokoju głównym...
  wtedy wejście do kuchni przez salon/jadalnię ale praktyczna spiżarka jest pod ręką:)
  
  Jakub O.

  buduje Zx117
  Do Marcin : Jeżeli chodzi o szafę to powstała ona aby zmniejszyć powierzchnię użytkową (cel to nie przekroczyć 100 m2) jednak jak się okazało od pow. użytkowej zgodnie z Ustawą o ochronie praw lokatorów od PU odlicza się szafy wbudowane, a ta jest OBUDOWANA :) subtelna różnica w nazwie ale odrobinę namieszała. No a z szafy rezygnujemy bo to był taki papierowy twór. Na słoiki to zorganizuję kilka półek w pralni:)
  pozdrawiam
   
  Jakub O.

  buduje Zx117
  Do Magda W. : Jak już będzie gotowa Pani wersja to chętnie obejrzę i być może będą rozwiązania które mi się spodobają i będę mógł je zastosować u siebie :) póki co oprócz okien do ziemi w pokojach od frontu nic bym nie zmienił. Wybierałem między funkcjonalnością pokoi a wyglądem.
   
  4
  11
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  10 lipca 2015, 14:44
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem