Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Ewelina i Adam D.
  lubelskie

   

  dzień budowy

  9 czerwca 2016, 18:51

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Justyna
  Witam, jestesmy zainteresowani tym projektem, czy orientuje sie pani jaka byłby koszt budowy tego domu systemem gospodarczy pod klucz ? Ile Was wyszła budowa ?
  
  Ola
  Cześć, też budujemy ten dom, ale dopiero na etapie ścianek działowych. okna zamówione.Jest strop. Zastanawiamy się nad wiatrołapem. Czy u Was jest wiatrołap? Bardzo nam się podoba Wasza realizacja.
   
  Ola
  Do Ewelina : Ola Cześć, dziękuję za odpowiedź. Odnośnie wiatrołapu, obawiam się, że po jego wydzieleniu powstaną 2 małe pomieszczenia (w holu z lewej strony ma być szafa, która też zabierze trochę miejsca), dlatego postanowiliśmy, że damy szerokie szklane drzwi przesuwne. Zainspirowałam się kolorem Waszych okien (antracyt), są piękne. Miałam obawy co do tego koloru wewnątrz. Na razie muszę się do nich przyzwyczaić. Myślę,że kiedy przyjdzie ocieplenie ścian oraz tynki w środku, wrażenie ciężkości zniknie. Mamy 2 oferty pokrycia dachu -łącznie z materiałami (48 000 - opierzenia z blach powlekanych w dowolnym kolorze oraz 58 000 - opierzenia z blach ocynkowanych z b. trwałymi domieszkami). . wg nas to b. drogo Proszę, napiszcie ,ile Was kosztował dach. a.lucka@wp.pl Pozdrawiam
  
  Ewelina
  Do Ola : Tez chcieliśmy przeszklić ścianę wiatrołapu żeby optycznie powiększyć pomieszczenie ale... musieliśmy przesunąć te plany na później :) Chętnie zobaczę jak u Was to będzie wyglądać! U nas za dach wyszło prawie 60 tys. (4 lata temu), mamy kryty papą. Więc 48 to oferta promocyjna ;) Niestety powierzchnia jest stosunkowo duża i dochodzą daszki nad tarasem i wejściem.
     
  Robert
  Witam. Szukam dobrego fachowca do postawienia podobnego domu.Czy możecie mi polecić tego co Wam budował i czy byliście z niego zadowoleni?Pozdrawiam
  
  Ewelina
  Do Robert : Witam,
  zdecydowanie NIE polecamy naszej ekipy. Możemy dać namiary na ludzi od tynków, elewacji, kominka, odkurzacza centralnego i dachu - ale na pewno nie na murarzy i nie na hydraulików :)
    
  Ewelina
  Do Ewa E. : :) Proszę podać adres mailowy na który mogę wysłac więcej zdjęć.
  Poziom jest zachowany, mamy spadek poziomu działki w kierunku tarasu, stąd od frontu 2 schodki a od strony tarasu 3.

  Pozdrawiam
  
  Daniel
  Pięknie , gratulacje . Jesteśmy na początku budowy tego domu . Czy moglibyśmy przyjechać do Was i obejrzeć dom?
   
  Ewelina
  Do Natalia S. : Z tego co pamiętam, to jest szafka z firmy KOŁO :) Kupiliśmy ją 3 lata temu ale może producent nie wycofał jeszcze tego modelu.
  
  3
  21
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Powoli porządkujemy ogród :) Pierwsze roślinki posadzone, taka mała rzecz a tyle radości.

  22 grudnia 2015, 12:25
  06
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem