Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Tomasz S
dolnośląskie

 

dzień budowy

dosc mocno przebudowalismy projekt z379. Mamy 2 stanowiskowy garaz, kotlownia powstala z wydluzenia garazu o 2m podobnie jak i pralnia do ktorej sie obecnie wchodzi z garazu.
Salon jest dluzszy o 0.8m przez co podcien tarasu sie o ta sama wartosc zmniejszyl, mamy wiecej swiatla.
Mala lazienka jest tuz kolo duzej, ktora powstala z polaczenia lazienki i garderoby. Zrezygnowalismy tez ze spizarki. Lazienke zamienilismy na gabinet. I to w sumie tyle.
14 stycznia 2020, 20:36

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
1
0
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.