Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Artur P.
pomorskie

Zaczynamy.Działka jest,projekt wybrany leży u pani architekt do adaptacji.Formalności (adaptacja,ZUD,warunki przyłączy,geodeta,konserwator zabytków itp.) ruszyły.W przyszłym roku rozpoczniemy budowę Z166 i garaż DGZ 2 jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli i kieszeni.Na ten rok planujemy tylko odebrać pozwolenie na budowę  umówić ekipę i załatwić wszystkie formalności z rozpoczęciem budowy.

9 kwietnia 2014, 17:08

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
0
0
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.