Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy


Szanowni Państwo,

już po raz 26 odbywać się będą Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, w tym roku jest to szczególne wydarzenie, iż gospodarzem mistrzostw jest Polska. Dla firmy FAKRO jest to tym bardziej prestiżowe wydarzenie, gdyż jednym z reprezentantów Polski jest absolwent klasy patronackiej FAKRO z Poznania - Pan Oskar Sworek.

Mistrzostwa będą się odbywać w Warszawie w dniach 26-29.10.2016 roku. Konkurencje będą rozgrywane na terenie Centrum Targowo Kongresowego MTP przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

Podczas tych dni będziemy kibicować przede wszystkim naszym reprezentantom, ale również ekipom z 17 krajów.

To wspaniałe wydarzenie będzie również okazją do spotkania się z producentami, porozmawiania oraz wymiany doświadczeń.

Firma FAKRO również bierze czynny udział w mistrzostwach poprzez dostarczenie swoich produktów zarówno do dachów płaskich jak i skośnych, które będą montowane przez uczestników mistrzostw.

W związku z tym zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się w hali rozgrywania mistrzostw. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Dla aktywnych mamy przewidziane konkursy podczas których głównymi nagrodami będą pakiety wyjazdowe na mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata 2018, który zostanie rozegrany w dniu 10 czerwca 2017 roku. Ponadto dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko przewidzianych jest szereg nagród i atrakcji.

Informujemy również, iż wszystkie osoby posiadające legitymacje Fachowca FAKRO podczas wizyty na naszym stoisku i okazania legitymacji będą mogły uzyskać dodatkowe punkty do programu lojalnościowego „Fach na Dach”.

Zapraszamy również na stronę www.myfachowcy.info, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie.Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.