WIOSENNA MAGIA PROMOCJI W Z500! AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW. POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 28.04.2019
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy


Szanowni Państwo,

już po raz 26 odbywać się będą Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, w tym roku jest to szczególne wydarzenie, iż gospodarzem mistrzostw jest Polska. Dla firmy FAKRO jest to tym bardziej prestiżowe wydarzenie, gdyż jednym z reprezentantów Polski jest absolwent klasy patronackiej FAKRO z Poznania - Pan Oskar Sworek.

Mistrzostwa będą się odbywać w Warszawie w dniach 26-29.10.2016 roku. Konkurencje będą rozgrywane na terenie Centrum Targowo Kongresowego MTP przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

Podczas tych dni będziemy kibicować przede wszystkim naszym reprezentantom, ale również ekipom z 17 krajów.

To wspaniałe wydarzenie będzie również okazją do spotkania się z producentami, porozmawiania oraz wymiany doświadczeń.

Firma FAKRO również bierze czynny udział w mistrzostwach poprzez dostarczenie swoich produktów zarówno do dachów płaskich jak i skośnych, które będą montowane przez uczestników mistrzostw.

W związku z tym zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się w hali rozgrywania mistrzostw. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Dla aktywnych mamy przewidziane konkursy podczas których głównymi nagrodami będą pakiety wyjazdowe na mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata 2018, który zostanie rozegrany w dniu 10 czerwca 2017 roku. Ponadto dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko przewidzianych jest szereg nagród i atrakcji.

Informujemy również, iż wszystkie osoby posiadające legitymacje Fachowca FAKRO podczas wizyty na naszym stoisku i okazania legitymacji będą mogły uzyskać dodatkowe punkty do programu lojalnościowego „Fach na Dach”.

Zapraszamy również na stronę www.myfachowcy.info, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie.Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem