Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Nowe hologramy na projektach Z500


Od 1 stycznia 2014r. wprowadzamy nowy sposób zabezpieczania projektów. Oryginalna dokumentacja będzie zawierała dodatkowe dwa hologramy 3D w postaci plomb.

Nowe hologramy to nie tylko bezpieczeństwo i ochrona dokumentacji lecz również wygoda użytkowania! Na każdej plombie znajduje się hologram oraz QRcode dzięki któremu, w razie potrzeby szybko przejdziesz do strony internetowej i zweryfikujesz oryginalność dokumentacji. 


A kiedy już znajdziesz odpowiedniego architekta i rozpoczniesz proces adaptacji projektu, w łatwy sposób przetniesz pasek zabezpieczający. 


Nowe plomby są gwarancją oryginalności i jakości projektu. 

Pamiętaj aby podczas odbierania przesyłki dokładnie sprawdzić stan projektu przy kurierze. Projekty z naderwanym lub uszkodzonym hologramem nie podlegają zwrotowi lub wymianie. 

Sprzedaż nieoryginalnej dokumentacji jest nielegalnym naruszeniem praw autorskich i majątkowych. Użycie nieoryginalnej dokumentacji pozbawia gwarancji uzyskania pozwolenia na budowę i może przysporzyć dużo problemów oraz zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców.
Oryginalną dokumentację rozpoznasz po zabezpieczeniach w postaci kolorowych pieczątek umieszczanych na projekcie, unikalnych odcisków na papierze oraz okrągłym hologramie na okładce.
Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja dokumentacja jest oryginalna, koniecznie skontaktuj się z nami. Zadzwoń 725 000 005 lub napisz projekty@z500.pl

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem