Nowe hologramy na projektach Z500


Od 1 stycznia 2014r. wprowadzamy nowy sposób zabezpieczania projektów. Oryginalna dokumentacja będzie zawierała dodatkowe dwa hologramy 3D w postaci plomb.

Nowe hologramy to nie tylko bezpieczeństwo i ochrona dokumentacji lecz również wygoda użytkowania! Na każdej plombie znajduje się hologram oraz QRcode dzięki któremu, w razie potrzeby szybko przejdziesz do strony internetowej i zweryfikujesz oryginalność dokumentacji. 


A kiedy już znajdziesz odpowiedniego architekta i rozpoczniesz proces adaptacji projektu, w łatwy sposób przetniesz pasek zabezpieczający. 


Nowe plomby są gwarancją oryginalności i jakości projektu. 

Pamiętaj aby podczas odbierania przesyłki dokładnie sprawdzić stan projektu przy kurierze. Projekty z naderwanym lub uszkodzonym hologramem nie podlegają zwrotowi lub wymianie. 

Sprzedaż nieoryginalnej dokumentacji jest nielegalnym naruszeniem praw autorskich i majątkowych. Użycie nieoryginalnej dokumentacji pozbawia gwarancji uzyskania pozwolenia na budowę i może przysporzyć dużo problemów oraz zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców.
Oryginalną dokumentację rozpoznasz po zabezpieczeniach w postaci kolorowych pieczątek umieszczanych na projekcie, unikalnych odcisków na papierze oraz okrągłym hologramie na okładce.
Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja dokumentacja jest oryginalna, koniecznie skontaktuj się z nami. Zadzwoń 725 000 005 lub napisz [email protected]

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Podziel się swoją opinią na temat artykułu: "Nowe hologramy na projektach Z500"
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem