Zima trwa w najlepsze, więc na rozgrzewkę mamy dla Was AŻ 12,5% RABATU na GOTOWE PROJEKTY DOMÓW oraz 50% na WYBRANE DODATKI
Zima trwa w najlepsze, więc na rozgrzewkę mamy dla Was AŻ 12,5% RABATU na GOTOWE PROJEKTY DOMÓW oraz 50% na WYBRANE DODATKI
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Straszny konkurs

UWAGA!!! Ogłaszamy STRASZNY KONKURS!!!

Do wygrania STRASZNE RABATY na projekty domów!

Podziel się z nami swoimi upodobaniami, preferencjami i wymaganiami dotyczącymi domów, abyśmy mogli tworzyć jeszcze lepsze projekty, i…

wygraj rabat 40%, 35%, 30% lub 25%

Odpowiedz na 3 proste pytania:

W którym domu z naszej oferty chciałbyś zamieszkać?
Jaką powierzchnię powinien mieć dom?
Dlaczego to właśnie Ty masz dostać STRASZNY RABAT?

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

W komentarzu pod postem na: https://www.facebook.com/Z500ProjektyDomow/posts/10158258041996523 odpowiedz na 3 powyższe pytania do 1 listopada do godziny 23:59.


Kto wygrywa?

Nagrodzimy 5 osób, których komentarze zbiorą najwięcej lajków i innych reakcji. Otrzymają one kupony rabat o wysokości:

1 miejsce: 40%

2 miejsce: 35%

3 miejsce: 30% 

4 i 5 miejsce: po 25%


Dodatkowe kupony na rabat 35%, 30% lub 25% otrzymają 3 osoby wybrane przez komisję konkursową, które napiszą najciekawsze odpowiedzi na pytania, a nie znajdą się wśród laureatów wyłonionych poprzez zliczenie lajków pod komentarzami.

Post można udostępniać znajomym, aby zebrać jak najwięcej lajków. Można też lajkować odpowiedzi innych użytkowników.
Wyniki konkursu ogłosimy 6 listopada 2020 r. do godziny 17:59 pod postem konkursowym oraz powiadomimy indywidualnie laureatów o wygranej.

BARDZO WAŻNE! Aby skorzystać ze STRASZNEGO RABATU nie musisz kupić projektu już dzisiaj. Otrzymasz elektroniczny kupon, który będzie można zrealizować do 1 marca 2021. Rabaty liczone są od ceny standardowej w dniu realizacji bonu.Rabat otrzymany w wyniku konkursu nie łączy się z innymi promocjami i akcjami rabatowymi (w tym nie łączy się z rabatami dla partnerów).

Rabat otrzymany w wyniku konkursu nie dotyczy projektów rezydencji marki Sater Design, projektów z budową, projektów w technologii H-Block, projektów w zabudowie szeregowej, projektów, dla których czas oczekiwania jest większy niż 5 dni roboczych oraz projektów obiektów handlowo-usługowych i wielomieszkaniowych.

Aby poznać więcej szczegółów, w tym zasady bezpieczeństwa dotyczące ochrony danych osobowych, które będą wymagane, aby odebrać kupon, zapoznaj się z Regulaminem konkursu STRASZNY RABAT.

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW Z500
Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.