zamknij
projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
  • dodaj do ulubionych
  • porównaj ulubione projekty
  • zobacz jak budują
  • zapytaj jak idzie budowa
  • zobacz kto buduje w okolicy
  • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy


Szanowni Państwo,

już po raz 26 odbywać się będą Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, w tym roku jest to szczególne wydarzenie, iż gospodarzem mistrzostw jest Polska. Dla firmy FAKRO jest to tym bardziej prestiżowe wydarzenie, gdyż jednym z reprezentantów Polski jest absolwent klasy patronackiej FAKRO z Poznania - Pan Oskar Sworek.

Mistrzostwa będą się odbywać w Warszawie w dniach 26-29.10.2016 roku. Konkurencje będą rozgrywane na terenie Centrum Targowo Kongresowego MTP przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

Podczas tych dni będziemy kibicować przede wszystkim naszym reprezentantom, ale również ekipom z 17 krajów.

To wspaniałe wydarzenie będzie również okazją do spotkania się z producentami, porozmawiania oraz wymiany doświadczeń.

Firma FAKRO również bierze czynny udział w mistrzostwach poprzez dostarczenie swoich produktów zarówno do dachów płaskich jak i skośnych, które będą montowane przez uczestników mistrzostw.

W związku z tym zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się w hali rozgrywania mistrzostw. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Dla aktywnych mamy przewidziane konkursy podczas których głównymi nagrodami będą pakiety wyjazdowe na mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata 2018, który zostanie rozegrany w dniu 10 czerwca 2017 roku. Ponadto dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko przewidzianych jest szereg nagród i atrakcji.

Informujemy również, iż wszystkie osoby posiadające legitymacje Fachowca FAKRO podczas wizyty na naszym stoisku i okazania legitymacji będą mogły uzyskać dodatkowe punkty do programu lojalnościowego „Fach na Dach”.

Zapraszamy również na stronę www.myfachowcy.info, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie.Co Ty na to?

|
lub
|
podpisz się
^
Co ulepszyć?