GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

DOM Z69PR, wybudujesz już za 274 tys

DOM Z69PR, wybudujesz już za 274 tys

Z69PR to funkcjonalny dom, który oferujemy wraz z budową.

Dom dzięki kompaktowym rozmiarom oraz zwartej bryle Z69PR jest optymalny pod względem rodzinnego użytkowania, ekonomii budowy oraz kosztów eksploatacji. Dodatkowa możliwość zagospodarowania poddasza – pozwala znaleźć miejsce na przedmioty z których korzystamy rzadko ale które są rodzinie niezbędne.

Technologia, jakość i optymalizacja

To nowy projekt odpowiadający bieżącym potrzebom i trendom w połączeniu z wysoką jakością budowy. Ceramiczne ściany domu objęte są 50 letnim okresem gwarancyjnym, na dachu stosujemy dachówkę ceramiczną, a rozprowadzane instalacje odpowiadają potrzebom domu inteligentnego .

Do projektu zostały zaangażowane firmy będące partnerami w programie BUDUJ Z Z500 i dzięki wspólnym naszym wysiłkom udało się przygotować dla Państwa najciekawszą ofertę na rynku za rewelacyjną cenę .

Idea która przyświecała nam podczas przygotowania Z69PR to uzyskanie najwyższego standardu zastosowanych przy budowie technologii za maksymalnie niską cenę .

Dołącz do budujących.

Rzut Parteru Z69PR

Jeśli chcesz zapytać kontaktuj się bezpośrednio z Koordynatorem Projektu Z69PR

Michał odpowie Ci na wszystkie pytania dotyczące technologii, budowy, zastosowanych materiałów, czasu poszczególnych etapów oraz przygotowania działań przed rozpoczęciem budowy.

Michał Puciński tel +48 608 887 887 lub napisz email : [email protected]


Dodatkowe informacje o Z69PR znajdziesz w artykule:
http://z500.pl/blog/2010,z69pr-lider-na-rynku.html

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
   
AB
Macie rację!. Dosłownie nic nigdzie nie pisze na tematy techniczne tego domu. Wszystko ogólnikowo. Może się okazać, żeby domek spełniał przyzwoite warunki mieszkalne trzeba będzie dołożyć do wyceny a ta nie będzie już taka atrakcyjna!. Inżynierowie jednak się tu chyba popisali sądząc po opisie nowinek za adaptowanych do tego projektu a architekci i marketingowcy nie. Kto ma wyjście z WC na salon to wie już jak czasami zawieje przy gościach, przerobiłbym od razu na spiżarkę.


Do AB : Jeśli ktokolwiek chce dopytać o szczegóły proszę o tel. 608 887 887. Dom jest budowany w duńskiej technologii PRAEFA (ciepłe ściany z keramzytu).
Jeżeli chodzi o pomieszczenie przy wiatrołapie można je wykorzystać na garderobę, spiżarnie lub dodatkowe wc. Wszystko zależy, od preferencji klienta oraz od tego z której strony umieścimy drzwi. Dom jest w stanie deweloperskim podwyższonym, posiada m in. wszystkie instalacje, gładzie, kompletną elewację itd.
     
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem