GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 10%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Projekt z budową Z69PR LIDER NA RYNKU!

Projekt z budową Z69PR LIDER NA RYNKU!

DOM Z69PR W OFERCIE Z BUDOWĄ MOŻE ŚMIAŁO PRETENDOWAĆ DO MISTRZOWSKIEGO TYTUŁU DZIĘKI SPÓJNEJ KONCEPCJI, RZETELNEJ ORGANIZACJI BUDOWY ORAZ CERAMICZNEJ KERAMZYTOWEJ KONSTRUKCJI.

Z500 WRAZ Z FIRMĄ EXPOBUD I PRODUCENTEM ŚCIAN CERAMICZNYCH Z KERAMZYTU PRAEFA PRZYGOTOWAŁA PONADCZASOWY I UNIWERSALNY MODEL DOMU Z69PR. DOM ZAPROJEKTOWANY ZOSTAŁ PO TO, ABY SPROSTAĆ WYMAGANIOM I POTRZEBOM WYMAGAJĄCYCH INWESTORÓW. ZWARTA BRYŁA, PONADPRZECIĘTNA ERGONOMIA ORAZ MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA PODDASZA POZWALAJĄ NA EKONOMICZNĄ BUDOWĘ A POTEM TANIĄ EKSPLOATACJĘ TEGO DOMU.


Mariusz Dębski
Dyrektor Strategii i Rozwoju
inicjator i opiekun programu Buduj z Z500

W ofercie Z500 jest ponad 670 doskonałych projektów jednak idea domu Z69PR POŁĄCZONEGO Z BUDOWĄ jest nowatorska i korzystna dla klienta. Porozumienie 3 firm przy powstaniu i realizacji domu Z69PR dało mieszankę piorunującą. Po pierwsze jest ładny i niezwykle funkcjonalny. Wielość opcji i możliwość zaaranżowania wnętrza pozwala dopasować je zarówno dla młodej rodziny, jak i dla osób chcących spędzić emeryturę w oszczędnym i wygodnym domu.

Zanim wprowadziliśmy projekt do powszechnej oferty Z500 przetestowaliśmy nasze idee w praktyce. Wiemy dokładnie, gdzie możemy zoptymalizować koszty oraz jakie wydatki przy budowie warto ponieść stosując materiały najwyższej jakości. Po wybudowaniu kilkunastu domów doskonale znamy potrzebną ilość materiałów, wiemy czego w czasie budowy można się spodziewać, a wszystkie błędy „wieku dziecięcego”, choć nie było ich za wiele, mamy już dawno za sobą. Nie chcemy uczyć się na błędach kosztem klientów, niespodzianki są dobre pod choinką, a nie przy budowie domu. Inwestor zwykle nie zdaje sobie sprawy ile razy w ciągu tygodnia majster prowadzący budowę jeździ do hurtowni, ponieważ czegoś zabrakło, ileś materiałów okazało się niepotrzebnych, czy ileś się zniszczyło podczas składowania i transportu. Przy naszej koncepcji inwestor unika tzw. nieprzewidzianych wydatków, których w czasie trwania budowy jest całkiem sporo.

Budowa jest czysta, logistycznie zoptymalizowana, a poziom strat materiałowych ograniczony do minimum. Klient umawia się na cenę i ta obowiązuje do końca budowy. Zresztą można zapytać kogokolwiek, kto samodzielnie organizował budowę, ile realnie wzrósł koszt budowy w stosunku do pierwszych optymistycznych założeń. Szczęśliwcy stwierdzą, że było to około 20 - 25%, mniej szczęśliwi 30% - 40%.


Technologia konstrukcji


Tomasz Nowacki
Szef Sprzedaży i Marketingu
w polskim oddziale firmy PRAEFA

My jako PRAEFA dostarczamy ściany w tym przedsięwzięciu . Lider powinien mieć solidną, długowieczną konstrukcję, a taką zapewnia nasza ceramiczna technologia. Dom jest cichy, keramzyt – czyli wypalona w bardzo wysokiej temperaturze glina jest odporna na zawilgocenia, pleśnie, grzyby i działanie gryzoni. Ściana jest obojętna chemicznie, nie palna oraz idealnie gładka – wymaga tylko przecierki gipsowej i jest gotowa do malowania .

Nasza technologia ze względu na jakość budulca jest znacznie bardziej zaawansowana niż tradycyjna murowana i w zasadzie powinna być droższa, jednak przy powtarzalności produkcji, byliśmy w stanie uzyskać dla ostatecznego klienta rewelacyjną cenę.


Paweł Beling
Prezes Zarządu w firmie ModernDach,
wykonawca konstrukcji dachowej z zastosowaniem technologii MITEK

Dach wieńczy cały budynek, jednocześnie jego nieplanowane uszkodzenie powoduje brak możliwości korzystania z domu. Konstrukcja dachu w domu Z69PR przygotowywana jest w fabryce, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn rodem ze Szwecji. Tu nie ma możliwości błędu. Wytrzymałość konstrukcji sprawdzona jest komputerowo, co eliminuje możliwe błędy dekarza czy cieśli. Nad procesem powstawania dachu czuwa 9 naszych inżynierów.

Przygotowanie dachu w fabryce skraca czas montażu na budowie powodując znaczne obniżenie kosztów oraz eliminowanie niesprawdzonego drewna.


Realizacja budowy


Michał Puciński
– Wiceprezes w firmie Expobud

Jakby nie patrzeć, budowa to duży stres dla inwestora. Inwestujemy pieniądze, zaciągamy kredyt, realizujemy nasze marzenia. Jak ją właściwie zaplanować? Jak nie dać narazić na błędy i nieplanowane koszty? Jak zoptymalizować wydatki? Jak pogodzić pracę zawodową z pracą przy budowie swojego domu? Otóż odpowiedź jest jedna – powierzyć inwestycję wyspecjalizowanej firmie, która w rewelacyjnej cenie przejmie odpowiedzialność za wybudowanie naszego domu.

Budowa Z69P to ciekawe połączenie ceramicznej duńskiej technologii z szybką możliwością wprowadzenia się i korzystania z walorów nowopowstałego domu. Keramzytowe ściany przygotowane precyzyjnie
w fabryce oprócz tego, że są ciepłe, są także dźwiękoszczelne i ognioodporne.

Takiej dokładności nie uzyska żaden murarz czy tynkarz. Dom Z69PR dostarczamy klientowi w podwyższonym standardzie deweloperskim wraz z instalacjami na centralny odkurzacz, okablowaniem domu inteligentnego, gotowym tarasem oraz dachem wykonanym w amerykańskiej technologii MITEK.

Podwyższony stan developerski domu z 69 PR obejmuje m in.:

 • kompletną elewację docieploną styropianem 15cm, otynkowaną w wybranym przez klienta kolorze pastelowym, z elementami drewna,
 • na cokole budynku tynk strukturalny (gemalit)
 • kompletny dach pokryty dachówką (Euronit z powłoką duratop) z orynnowaniem, więźba w technologii mitek
 • instalacja wod - kan
 • instalacje co (podłogówka i grejniki)
 • instalacja elektryczna,
 • okablowanie alarmowe,
 • okablowanie telewizyjne
 • okablowanie pod inteligentne domy
 • okna drzwi zewnętrzne
 • wewnątrz gładzie i jednokrotne malowanie na biało
 • komin 2 kanałowy do podłączenia grila ogrodowego i kominka od wewnątrz.

Dom jest zbudowany dokładnie i precyzyjnie, dlatego udzielona gwarancja na konstrukcję ścian domu Z69PR wynosi aż 50 lat, co jest niespotykane w branży budowlanej.

Jakość i pełna odpowiedzialność wykonawcy powinna być dla inwestora istotnym priorytetem. Ze względu na powtarzalność konstrukcji i współpracę z najlepszymi firmami nauczyliśmy się jak sprawnie i tanio wybudować taki dom. Od momentu wejścia na budowę chcemy, aby inwestor przygotował fundament lokalną firmą, potrzebujemy tylko 75 dni, aby przekazać gotowy dom z gładkimi ścianami jednokrotnie pomalowanymi na biało.


Podsumowanie inwestycji

 • Podwyższony stan deweloperski;
 • Atrakcyjna cena;
 • Dom wysoko-energooszczędny;
 • Bardzo krótki czas realizacji;
 • Skandynawska technologia ciepłych ścian z keramzytu PRAEFA, 50 lat gwarancji;
 • Funkcjonalny rozkład pomieszczeń;
 • Więźba dachowa w technologii MITEK ;
 • Możliwość drobnych zmian wewnątrz domu;
 • Opcjonalne poddasze użytkowe lub strych;
 • Inteligentne instalacje zapewniające komfort i oszczędność energii;
 • Elementy dekoracyjne na elewacji (drewno, kamień)

Dlatego właśnie jest to jedna z inicjatyw, która cieszy się powodzeniem wśród budujących i godna jest pozycji lidera rynku.

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Ryszard
Witam
Czytając o tym iż pracujecie Państwo nad kolejnymi domami w tej technologi i mając nadzieję że te propozycje też będą wysoce zoptymalizowane pozostaje mi zadać wyłącznie jedno pytanie czy jest uwzględniony w tych pracach projekt Z216 a jeśli tak to kiedy można się spodziewać jakiś informacji w tym temacie.
Dziękuję i pozdrawiam
   
Yarro
Czy w tym projekcie w tej technologii jest możliwość:

1. powiększenia (poszerzenia) okna "przy stole" w salonie
2. rezygnacji z "dużego" komina w salonie
3. rezygnacji z okna w łazience (wprowadzam szyb wentylacyjny z kominkiem wentylacyjnym do dachówki)
4. zamiany dachówki Euronit na dachówkę karpiówkę
5. rezygnacji drzwi do pomieszczenia gospodarczego (wprowadzam okno)

Pozdrawiam
yarro
  
Obsługa klienta
Do Krzycho : Tak, będziemy wykonywać również inne domy - aktualnie pracujemy nad ich ostateczną ceną budowy. Z-69PR jest zoptymalizowany pod każdym względem - także cenowym. W tej technologii możemy wykonać niemal każdy dom z katalogu projektów Z-500 lecz cena każdego domu będzie nieco inna.

MS
DoObsługa klienta: Witam
Czytając o tym iż pracujecie Państwo nad kolejnymi domami w tej technologi i mając nadzieję że te propozycje też będą wysoce zoptymalizowane pozostaje mi zadać wyłącznie jedno pytanie czy jest uwzględniony w tych pracach projekt Z216 a jeśli tak to kiedy można się spodziewać jakiś informacji w tym temacie.
Dziękuję i pozdrawiam
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem