Zima trwa w najlepsze, więc na rozgrzewkę mamy dla Was AŻ 12,5% RABATU na GOTOWE PROJEKTY DOMÓW oraz 50% na WYBRANE DODATKI
Zima trwa w najlepsze, więc na rozgrzewkę mamy dla Was AŻ 12,5% RABATU na GOTOWE PROJEKTY DOMÓW oraz 50% na WYBRANE DODATKI
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

UWAGA!!! Ogłaszamy KONKURS „MIKOŁAJKI w Z500”!!!

Do wygrania MIKOŁAJKOWE RABATY na projekty domów!


Podziel się z nami swoimi upodobaniami, preferencjami i wymaganiami dotyczącymi domów, abyśmy mogli tworzyć jeszcze lepsze projekty, i…

wygraj rabat 40%, 35%, 30% lub 25%


Odpowiedz na 3 proste pytania:

- Który projekt z naszej oferty podoba Ci się najbardziej?

- Dlaczego ten projekt? Uzasadnij swój wybór.

- Dlaczego to właśnie Ty masz dostać MIKOŁAJKOWY RABAT?

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

W komentarzu pod postem na: [link do postu na FB] odpowiedz na 3 powyższe pytania do dnia do 15 grudnia 2020 r. do godziny 23:59.

Kto wygrywa?

Nagrodzimy 5 osób, których komentarze zbiorą najwięcej lajków i innych reakcji. Otrzymają one kupony rabat o wysokości:

1 miejsce: 40%


2 miejsce: 35%


3 miejsce: 30%


4 i 5 miejsce: po 25%


Dodatkowe kupony na rabat 35%, 30% lub 25% otrzymają 3 osoby wybrane przez komisję konkursową, które napiszą najciekawsze odpowiedzi na pytania, a nie znajdą się wśród laureatów wyłonionych poprzez zliczenie lajków pod komentarzami.

Post można udostępniać znajomym, aby zebrać jak najwięcej lajków. Można też lajkować odpowiedzi innych użytkowników.

Wyniki konkursu ogłosimy 16 grudnia 2020 r. do godziny 17:59 pod postem konkursowym oraz powiadomimy indywidualnie laureatów o wygranej.

BARDZO WAŻNE!


Aby skorzystać z MIKOŁAKOWEGO RABATU nie musisz kupić projektu już dzisiaj. Otrzymasz elektroniczny kupon, który będzie można zrealizować do 1 marca 2021. Rabaty liczone są od ceny standardowej w dniu realizacji bonu.

Promocja dotyczy wyłącznie zamówień złożonych przez klientów indywidualnych na stronie z500.pl

Rabat otrzymany w wyniku konkursu nie łączy się z innymi promocjami i akcjami rabatowymi (w tym nie łączy się z rabatami dla partnerów).

Rabat otrzymany w wyniku konkursu nie dotyczy projektów rezydencji marki Sater Design, projektów z budową, projektów w technologii H-Block, projektów w zabudowie szeregowej, projektów, dla których czas oczekiwania jest większy niż 5 dni roboczych oraz projektów obiektów handlowo-usługowych i wielomieszkaniowych.

Aby poznać więcej szczegółów, w tym zasady bezpieczeństwa dotyczące ochrony danych osobowych, które będą wymagane, aby odebrać kupon, zapoznaj się z Regulaminem konkursu

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.