GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🙂 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ BLACK WEEK W Z500! 🤑 OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 12,5% RABATEM! 🙂 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ BLACK WEEK! 🤑
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Utrata prawa odstąpienia od umowy

W związku z tym, że zmiana projektu katalogowego, zlecenie sporządzenia projektu indywidualnego bądź zlecenie sporządzenia projektu oznaczonego jako Nowość/Koncepcja kwalifikowana jest jako świadczenie o właściwościach określonych indywidualnie przez Kupującego, Kupujący oświadcza, że wyraża zgodę na wykonanie w pełni usługi przez Z500 przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Kupujący oświadcza, że w przypadku skorzystania z odstąpienia od umowy zamówienia, oznaczonego jako NOWOŚĆ, KONCEPCJA, lub ZAPYTAJ O PROJEKT, zobowiązuje się pokryć wszelkie udokumentowane koszty poniesione przez Z500 od momentu złożenia zamówienia do momentu odstąpienia od umowy, zgodnie z art. 38 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta.

Kupujący wyraża dobrowolną zgodę na obciążenie go udokumentowanymi kosztami poniesionymi przez Z500 od momentu złożenia zamówienia do momentu odstąpienia od umowy, w przypadku skorzystania przez niego z prawa odstąpienia od umowy zamówienia, oznaczonego jako NOWOŚĆ, KONCEPCJA, lub ZAPYTAJ O PROJEKT

Kupujący potwierdza, iż zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" przed zleceniem usługi, został poinformowany, że po spełnieniu przez Sprzedającego zamówienia, utraci prawo odstąpienia od umowy.

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem