Z uwagi na chwilową awarię infolinii prosimy o kontakt e-mail lub pod numer telefonu 532 566 745

Twój dom też może być inteligentny – poznaj możliwości na przykładzie projektu Z419

Kiedy budujesz dom, zyskujesz duży i piękny „własny kąt”, ale wciąż wiele on od Ciebie wymaga i nie jest też najtańszy w utrzymaniu. Pamiętaj jednak, że zastosowanie odpowiednich inteligentnych rozwiązań zmieni Twój dom w prawdziwy azyl, gdzie poczujesz się wolny od stresu i zmartwień. Dzięki systemowi marki Deimic dowiesz się, czym są wysoki komfort życia codziennego, bezpieczeństwo, a także znaczące oszczędności na wielu polach.

Piękny, nowoczesny oraz inteligentny dom


Projekt Z419 to dom w typie nowoczesnej stodoły z dachem dwuspadowym, garażem, użytkowym poddaszem oraz dużą lukarną od strony ogrodu. Budynek ten ma piękną, prostą formę i prawie 160 m2 powierzchni, która zadowoli kilkuosobową rodzinę, ceniącą sobie komfort w postaci prywatnej przestrzeni dla każdego jej członka. Dzięki systemowi Deimic One zyskasz wsparcie zawsze gotowe do pomagania Tobie oraz pozostałym domownikom.

  Zarządzanie tak dużym domem jest łatwe i wygodne dzięki mobilnej aplikacji, która sprawi, że szybko dostosujesz do swoich potrzeb całą automatykę domową, w tym wiele instalacji i urządzeń. Stawiając na to rozwiązanie, zapomnisz o osobnych pilotach i sterownikach, których używanie jest niewygodne i niepraktyczne. Wystarczy aplikacja DeimicApp, a w Twoim zasięgu znajdzie się m.in. sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i takimi funkcjami, jak system alarmowy, rolety lub podlewanie ogrodu.Komfort i bezpieczeństwo, o jakich marzysz


Jedną z największych wartości współczesnego świata jest czas, którego nie da się kupić w żadnym sklepie. Twój inteligentny dom może być miejscem, gdzie czasu dla siebie i rodziny masz pod dostatkiem. Możesz skupić się na bliskich i zorganizować seans filmowy w dużym salonie albo grać w planszówki przy stole w jadalni. Po całym dniu pracy i nauki wszyscy członkowie Twojej rodziny mogą rozejść się do swoich sypialni na poddaszu i odpoczywać każdy na swój sposób.

  W tym czasie system Deimic One będzie dbał o to, aby dom spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Przypilnuje ogrzewania i sprawi, że temperatura zawsze będzie dostosowana do warunków pogodowych i preferencji domowników. Również klimatyzacja, rekuperacja oraz nawadnianie ogrodu znajdą się na liście jego codziennych obowiązków. Niezgaszonym światłem w garderobie lub pralni też nie musisz się przejmować, ponieważ czujniki systemu to wykryją i szybko zgaszą zbędne oświetlenie.

Twój inteligentny dom marzeń zapewni Ci również nieocenione poczucie bezpieczeństwa. Tak nowoczesny i piękny dom może skusić potencjalnego włamywacza, więc lepiej mieć w zanadrzu symulację obecności. Dzięki tej funkcji Twój dom sprawia wrażenie, jakby ktoś w nim przebywał, choć od kilku dni może stać pusty. W pokojach zapalają się światła, wieczorami włącza się telewizor, a w ogrodzie pracują zraszacze. W połączeniu z rozbudowanym systemem alarmowym zagwarantuje Ci to długie beztroskie wakacje.


Mieszkaj i oszczędzaj w inteligentnym stylu


Wybudowanie nowoczesnej stodoły według projektu Z419, która ma przestronny parter z garażem i w pełni wykorzystane poddasze, nie jest małym wydatkiem. Liczy się więc sprytne kalkulowanie kosztów i każda mądra oszczędność. System inteligentnego domu Deimic One stanowi zaledwie 2% wszystkich prognozowanych kosztów budowy Twojego domu. W ogólnym rozrachunku nie jest to inwestycja, która znacząco podniesie wydatki, ale w trakcie użytkowania domu wygeneruje sporo oszczędności, które z pewnością Cię ucieszą.

  Warto zaznaczyć, że wykonując tradycyjną instalację i tak poniesiesz koszty przewyższające połowę tego, co zainwestowałbyś w jej inteligentny odpowiednik. W ramach tej kwoty zakupisz m.in. sterowniki do rolet (ok. 300 zł/sztuka, a dom Z419 może mieć ich nawet 18), sterownik rekuperacji (ok. 1250 zł), sterowniki do ogrzewania parteru i poddasza (łącznie ok. 1800 zł), a także zapłacisz ok. 500 zł za sterownik do funkcji nawadniania ogrodu i dodatkowo ok. 350 zł za dostęp do bramki, która umożliwia sterowanie online (np. roletami).

Brzmi drogo i skomplikowanie, prawda? Pomyśl więc, że decydując się na inteligentną instalację, możesz zaoszczędzić nawet 54% ceny, jaką musiałbyś wydać na niewygodne sterowanie urządzeniami w swoim domu. Inwestując w Deimic One, zyskujesz bezkonkurencyjny komfort sterowania większością instalacji i urządzeń za pomocą aplikacji mobilnej, którą zawsze masz przy sobie. Daje Ci to ogrom możliwości dopasowywania funkcji do swoich zmieniających się potrzeb i niesamowitą wygodę, której nie zaznasz, używając drogich sterowników w tradycyjnej instalacji.

Dom - Twoje ulubione miejsce na świecie


Spraw, żeby Twój dom nie tylko wyglądał nowocześnie, ale też był taki w użytkowaniu. Dokonaj sprytnego wyboru i postaw na Deimic One, który zagwarantuje Ci mądre oszczędności, bezpieczeństwo i codzienny, najwyższy komfort życia, o jakim możesz marzyć. Niech Twoja nowoczesna stodoła będzie ulubionym miejscem na świecie dla całej rodziny. Ciesz się życiem w stylu smart


Sprawdź, ile zapłacisz za system Deimic One w domu, który budujesz lub który będziesz budować.

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Podziel się swoją opinią na temat artykułu: "Twój dom też może być inteligentny – poznaj możliwości na przykładzie projektu Z419"
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

JohnnyJobs
Ja polecam apke do inteligentnego domu Vision Głosowy Asystent. Używamy z rodziną kilka miesięcy i jesteśmy zadowoleni :)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem