WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! TANIEJ W TYM ROKU JUŻ NIE BĘDZIE! POSPIESZ SIĘ, WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

TOP 5 designerskich projektów domów Z500

Designerskie może już być niemal wszystko: meble, lampy, akcesoria, gadżety elektroniczne. Takie przedmioty charakteryzują się nowoczesnym kształtem, ciekawą kolorystyką i najczęściej są zaprojektowane przez znanych projektantów. Gotowe projekty domów designerskich to zaskakujące nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które wprawiają w zachwyt zarówno nietuzinkowym wyglądem, jak i wyjątkową funkcjonalnością. Ich wspólną cechą jest geometryczna bryła o najczęściej ale nie zawsze płaskim dachu i lekkiej konstrukcji, bez ozdobników w postaci kolumienek, arkad, wykuszów czy lukarn. Do wykończenia nowoczesnych domów designerskich wykorzystuje się naturalne i surowe materiały, czyli drewno, kamień, szkło, stal i blachę oraz oczywiście tynki w różnych kolorach, głównie szare, czarne, grafitowe lub białe.

Zobacz 5 najlepszych domów designerskich w ofercie Z500:

Miejsce piąte: Zr5Kunszt architektoniczny Zr5 widoczny jest nie tylko na wizualizacjach całego domu z różnych stron, ale także na rzutach – parteru i poddasza. Ściana w kształcie łuku ograniczająca salon i pustkę ponad nim jest niemal cała przeszklona i zaplanowano na niej kominek! Oryginalna bryła domu i wyjątkowo proporcjonalny „płynący” dach decydują o niesamowitym charakterze Zr5. Przestrzeń jaką oferuje wnętrze tego domu jest ogromna. Przez duże przeszklenia naturalne światło swobodne doświetla salon w kształcie półkola. W kuchni jest miejsce narożny barek i podręczną spiżarkę. Na parterze znajdują się również trzy przestronne pokoje gościnne oraz gabinet do pracy, z dużym oknem od frontu. Dwustanowiskowy garaż wyposażony jest we własne pomieszczenie gospodarcze, z odrębnym wyjściem na ogród. Piętro to przestrzeń do wolnego zagospodarowania, na przykład na stół do bilardu, pokój gier czy prawdziwe kino domowe. Od strony ogrodu, na taras na piętrze, prowadzą piękne zewnętrzne kręcone schody. Zr5 to niezwykle przestronna rezydencja dla indywidualistów i koneserów. Szczególnie dobrze zaprezentuje się na większym terenie.

Miejsce czwarte: Zx97Zobacz więcej wizualizacji projektu nowoczesnej willi Zx97

Ta rezydencja skonstruowana z prostych brył stwarza wrażenie, iż położona jest na skarpie.
Elewację zdobi biały tynk połączony z czarną okładziną oraz ciepłym drewnem elewacyjnym. Dwa nakładające się prostopadle sześciany, z których górna bryła stanowi jednocześnie zadaszenie wejścia oraz tarasu decydują o surowym, designerskim charakterze tego domu. Od strony ogrodu znajduje się wielka tafla przeszkleń doskonale doświetlających wnętrze oraz szklane balustrady towarzyszące schodom prowadzącym z ogrodu na piętro zielonego tarasu. Stamtąd łagodne, zielone zejścia, biegną poprzez pochylenia utworzone z nawiezionej ziemi lub uwarunkowane terenem. Parter podzielono na trzy części. Prawa strona to część techniczna – pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz praktyczna spiżarka. W centralnej części znajduje się wejście do budynku, a na wprost jego ulokowano schody na piętro. Salon oraz jadalnia po prawej stronie otwierają się na ogród. Ściana przesuwna umożliwi w ciepłe dni powiększenie pomieszczenia o powierzchnię tarasu. Piętro to dwie główne sypialnie umieszczone po przeciwległych stronach kondygnacji, z których każda posiada wyjście na taras, który przechodzi w taras zielony. Każdy z domowników posiada swoją garderobę i łazienkę. Trzeci pokój może być gabinetem, pokojem gościnnym lub pokojem dla kolejnego dziecka. Zx97 to wyjątkowo piękny nowoczesny dom dla wielbicieli dobrego designu.

Miejsce trzecie: Zx250!Koniecznie zobacz wszystkie wizualizacje oraz prezentację wideo nowoczesnego projektu domu Zx250.

Zx250 to designerski dom jednorodzinny w najczystszej postaci! Jego zachwycający modny kształt stodoły z efektem zwielokrotnienia uzyskano poprzez wysunięcie jednej części. Stromy dach o kącie nachylenia 30 stopni (w większości przypadków zgodny z Warunkami Zabudowy bądź Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego) czyni ten nowoczesny projekt dostępnym dla większości inwestorów. Przestrzeń i intymność - to, czego często nam brakuje w Zx250 łączą się harmonijnie. W strefie dziennej znajduje się duży salon, w którym możemy spędzać zimowe wieczory przy kominku, i kuchnia, która jest sercem domu. Wysoką ścianę w gabinecie można zagospodarować na bibliotekę, a duże okna powodują dobre doświetlenie tego miejsca. Zx250 to projekt przyszłości ze względu na swój wyjątkowy wygląd i funkcjonalność. Jeśli urządzi się go ze smakiem, będzie cieszył oczy i serce każdego miłośnika dobrego designu.

Miejsce drugie: Zx167Zx167 to dom o stosunkowo niedużej powierzchni użytkowej, bo około 148 m kw., ale o wspaniałej konstrukcji. Poziom piętra i dach zaakcentowane są masywnymi stropami tworzącymi równoległe płaszczyzny. Elewacja budynku jest zaprojektowana w ciemnych barwach i ozdobiona oświetleniem zewnętrznym idealnie skomponowanym z jej pozostałymi elementami. W elewacji połączono kamień z betonowymi płytami oraz ozdobną, podświetloną miedzianą ścianą. W dużych przeszkleniach odbija się natura otaczająca dom. Przeszklona na ogród otwarta część dzienna to obszerna jadalnia i salon. Na parterze poza kuchnią i strefą wypoczynkową znajduje się pokój, który może być gabinetem lub pokojem gościnnym. Zaprojektowano tu także saunę. Piętro Zx167 to dwie przestronne sypialnie, każda z prywatną łazienką i garderobą, oraz pralnia dostępna z holu. Dodatkowym atutem jest przestronny taras dostępny z pokoju od frontu.

Miejsce pierwsze!: Zx158Zobacz więcej wizualizacji modernistycznego domu parterowego Zx158

To dom dla miłośników dobrego stylu i nowoczesnego designu. Jego imponująca bryła jest skonstruowana z przenikających się prostopadłościanów, co daje efekt swoistej synergii w przestrzeni, którą one wyznaczają. Od strony wjazdu nie ma okien, dom wydaje się nieco niedostępny. Od strony ogrodu natomiast przeszklone ściany salonu i częściowo korytarzy sprawiają wrażenie ogromnej otwartości i jednolitej przestrzeni. Elewację zaprojektowano z tynku jasnego i ciemnego oraz okładziny w kolorze drewna, co podkreśla intrygującą konstrukcję budynku. Dom jest wyraźnie podzielony na część dzienną – z kuchnią, jadalnią, salonem oraz gabinetem – i nocną, którą stanowią trzy sypialnie w osobnym zamykanym korytarzu. Kuchnia jest na tyle duża, że można ją oddzielić ścianą lub wyposażyć w dużą wygodną wyspę. Obok sypialni głównej jest garderoba i łazienka na użytek gospodarzy. Niemal w każdym pomieszczeniu, także łazienkach, jest co najmniej jedno okno. Patio utworzone przez dwa skrzydła domu jest doskonalą przestrzenią do relaksu na świeżym powietrzu.

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, które charakteryzują się wyjątkowymi cechami, takimi jak ciekawa konstrukcja i efektowna elewacja, to perełki w kolekcji gotowych projektów domów Z500. Taki designerski styl wybierają odważni indywidualiści doceniający myśl architekta i perfekcyjne jej zastosowanie. Zobacz, może to Twój styl?!

ZOBACZ NAJLEPSZE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH Z500

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem