GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI ☀️ OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Sprawdź aktualne wskaźniki przeliczeniowe dla programu Rodzina na swoim obowiązujące od 01.10.2010r

Sprawdź aktualne wskaźniki przeliczeniowe dla programu Rodzina na swoim obowiązujące od 01.10.2010r
Jeśli szukasz projektu domu spełniającego wymogi rządowego programu skorzystaj z zakładki Rodzina na swoim, którą znajdziesz na naszej nowej stronie w lewym menu. Prezentujemy tam kilkadziesiąt ciekawych i funkcjonalnych projektów domów. A jeśli szukasz szczegółowych informacji dotyczących założeń programu odwiedź koniecznie serwis www.rodzinanaswoim.pl " - arch. Piotr Zwierzyński

 

Kto może się ubiegać o kredyt z dopłatami Skarbu Państwa?

 

Zgodnie z ustawą, kredyt z dopłatami Skarbu Państwa w ramach programu "Rodzina na swoim" przewidziany jest dla: 

 

  1. dla małżeństw (bez względu na to czy posiadają dzieci)
  2. dla osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno: o małoletnie dziecko, o dziecko, bez względu na jego wiek, na które, zgodnie z ustawą z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. Nr 228, poz. 2255, z późn. zm.), jest pobierany zasiłek pielęgnacyjny, o dziecko do ukończenia przez nie 25 roku życia, uczące się w szkołach, w zakładach kształcenia nauczycieli oraz kolegiach pracowników służb społecznych, o których mowa w ustawie z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572, z późn. zm.), a także w szkołach wyższych w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164, poz. 1365), oraz szkołach wyższych i wyższych seminariach duchownych, prowadzonych przez Kościół Katolicki, inne kościoły i związki wyznaniowe na podstawie przepisów o stosunku państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej oraz przepisów o stosunku państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych.
  3. dla osób niepozostających w związku małżeńskim (innych niż wskazane w pkt 2); Po pierwsze osoba samotna - singiel może w ramach Programu Rodzina na swoim nabyć tylko mieszkanie i jego metraż nie może przekroczyć 50 metrów kwadratowych. Tutaj dopłatą do odsetek objęte jest tylko 30 metrów kwadratowych. Po drugie, osoba prowadząca jednoosobowe gospodarstwo domowe nie będzie mogła sfinansować zakupu nieruchomości kredytem w ramach programu „Rodzina Na Swoim”, jeżeli wcześniej była już właścicielem lub współwłaścicielem innej nieruchomości mieszkalnej.

 

Wskaźniki przeliczeniowe

 

Zobacz aktualne średnie wskażniki przeliczeniowe dla programu "Rodzina na Swoim"  z podziałem na województwa

 

wskaźniki 2012

 

 

Zobacz więcej na www.rodzinanaswoim.pl

 

 

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem