projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych
Gotowy projekt domu - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Z81

Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Powierzchnia użytkowa
151 + 46 m²
Szacunkowe koszty budowy
219 tys. zł
murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
3 070 

Porozmawiaj z architektem, który projektował ten dom

+48 725 000 005

pon. - pt.: 8:00 - 19:00

zapytaj o projekt

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa / netto
151,1 / 208,1 m²
Powierzchnia użytkowa: Powierzchnia wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem pomieszczenia technicznego, garażu, pomieszczenia gospodarczego, strychu. Przy obmiarach nie uwzględnia się tynków i okładzin ściennych.
Powierzchnia netto: Jest to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku mierzona w poziomie podłogi z uwzględnieniem tynków i okładzin ścian. Nie pomniejsza się powierzchni pomieszczeń o zmiennej wysokości – np. na poddaszu. Prościej mówiąc – to tak jak by rozłożyć we wszystkich pomieszczeniach wykładzinę na podłodze.
Do powierzchni użytkowej nie wliczamy: garaży, pomieszczeń technicznych i gospodarczych, kotłowni, nieużytkowych strychów, poddaszy do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne, ogrodów zimowych i składzików ogrodowych znajdujących się poza budynkiem.
Powierzchnia garażu
46,0 m²
Powierzchnia zabudowy
248,3 m²
Powierzchnia zabudowy: Jest to powierzchnia obrysu ścian zewnętrznych budynku. Do powierzchni zabudowy nie wlicza się: podziemnych części budynku, pochylni samochodowych, schodów zewnętrznych, ganków, daszków nad wejściami, galerii oraz wszelkich nadwieszeń kondygnacji. Ale uwzględnia się np. ogrody zimowe lub inne elementy przybudowane.
Kubatura
603,49 m³
Kubatura: Objętość pomieszczeń, czyli powierzchnia pomieszczeń pomnożona przez wysokość danej kondygnacji. Do obliczenia kubatury przyjęliśmy wysokość liczoną od podłogi – od spodu stropu lub do spodu stropodachu.
Powierzchnia użytkowa liczona zgodnie z rozporządzeniem ministra z dnia 25 kwietnia 2012 dowiedz się więcej.


Wysokość domu
5,93 m
Wysokość domu - wysokość liczona od poziomu gruntu do kalenicy bądź attyki.
Kąt nachylenia dachu
25°
Kąt nachylenia dachu - kąt nachylenia dachu w stosunku do podłoża.
Powierzchnia dachu
362 m²
Powierzchnia dachu - łączna powierzchnia dachu z wyłączeniem okien dachowych.
 
Liczba pokoi
4
Liczba pokoi - liczba pokoi z wyłączeniem pomieszczeń gospodarczych i technicznych.
 
Typ domu
murowany
Typ domu - technologia i styl, w którym wykonany jest dom

Instalacja grzewcza

W projekcie
gaz, rekuperacja
Instalacja grzewcza - przewidziany typ ogrzewania dla projektu
 
Energia pierwotna (Ep)
92,14 kWh/m²/rok
Energia pierwotna (Ep) - ilość energii wydobytej u źródła i potrzebnej do pokrycia zapotrzebowania na ogrzanie domu, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, wentylację mechaniczną klimatyzację.
Energia końcowa (Ek)
72,22 kWh/m²/rok
Energia końcowa (Ek) - ilość energii, którą należy zakupić do ogrzawania domu, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Ściślej, jest to energia w przeliczeniu na 1 m² na rok.
 
W projekcie sposób ogrzewania jest dostosowany do możliwości pomieszczenia. Jeśli nie ma możliwości zastosowania grzejnika/-ów wówczas stosujemy ogrzewanie podłogowe.

Koszty budowy

Stan surowy zamknięty
218 603 
Szacunkowa kalkulacja (netto) - orientacyjna cena uwzględniająca standardowe materiały do stanu surowego zamkniętego

Propozycje materiałowe

Ściany beton komórkowy, ceramika, silikaty
Stropdrewniany, wiązary
Dachdachówka, blachodachówka
Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Parter 151,1 / 208,1

Pokój
15,2 m²
Pokój
15,2 m²
Hol
8,2 m²
Łazienka
5,8 m²
Pokój
18,0 m²
Hol
15,5 m²
Salon+jadalnia
47,8 m²
Kuchnia+spiżarka
15,9 m²
WC
1,3 m²
Sień
8,0 m²
Pomieszczenie gospodarcze
11,0 m²
Garaż
46,0 m²
Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Minimalne wymiary działki
Minimalne wymiary działki - wymiary, które musi mieć działka, żeby dom mógł być postawiony zgodnie z przepisami

szerokość26,31 m
długość27 m
 
Wymiary elewacji frontowej 20,31 m
Wymiary elewacji frontowej - wymiary przedniej fasady budynku wraz z podmurówką wyłączając powierzchnie okien i drzwi
Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Kupuj online

Nawet do 3000 zł taniej!

 • bezpośredni kontakt z architektem konsultacje z projektantem, który stworzył Twój dom
 • najszybsza bezpłatna wysyłka oszczędzasz 20 zł
 • zgoda autorska na zmiany w projekcie bezpłatna
 • gratis do każdego projektu zestawy projektów dodatkowych, broszury informacyjne oraz wiele innych materiałów promocyjnych
 • wygodna teczka na dokumenty oszczędzasz 40 zł
 • Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.
 • Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.
 • Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.
 • Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.
Gotowy projekt domu Z81 - Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym wysuniętym na front budynku.

Opis projektu

Projekt Z81 zadowoli zwolenników wszystkich pomieszczeń użytkowych na jednym poziomie. Rozłożysta i prosta bryła oraz wzbogacona współczesnym detalem elewacja prezentuje się atrakcyjnie.

Główne wejście do budynku prowadzi z podcienia do sieni, a stąd do reprezentacyjnego holu z drzwiami tarasowymi na drugim końcu. Miejsce dla siebie odnalazła tam mały WC dla gości. Prawe skrzydło domu to rozłożysty salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia. Kuchnia zajmuje dużą powierzchnię - ponad 16m2, co daje możliwość wydzielenia miejsca na barek od strony salonu, i z boku na podręczną spiżarkę. Blisko kuchni ustawiony jest stół z widokiem na okno do ziemi. Lewe skrzydło domu to trzy sypialnie, łazienka, garaż na dwa samochody, pomieszczenie gospodarcze i kotłownia. Doskonałym atutem domu jest większy niż standardowo dwustanowiskowy garaż. Jest w nim sporo miejsca na narzędzie ogrodowe oraz na regały do przechowywania rzeczy. Wewnątrz budynku zaprojektowane zakamarki dają możliwość wstawienia licznych szaf, co sprawia, że dom jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Jednocześnie pozwala zachować czystość i porządek.

 

Projekt doskonale pasuje do osób szkujących ciekawego i praktycznego domu parterowego na lata, z garażem w bryle oraz z ponadczaswymi akcentami.


Ten projekt występuje na rynku również pod nazwą:

 • - WAE1049
 • - TDL-828
 • - SZ5 Z81 CE (DOM OZ1-05)

Produkty marki Z500™ objęte są prawami autorskimi zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dziennik Ustaw nr 24 poz. 83 z dnia 23.02.1994) zastrzega prawa autorskie i zakazuje wykorzystywania tego produktu do celów handlowych, reklamy oraz wprowadzania w nim zmian ponad wymienione w projekcie bez wiedzy i zgody podmiotu reprezentującego. Nabycie oryginalnego projektu w czterech egzemplarzach obejmuje prawo zastosowania go do budowy tylko jednego domu wyłącznie na terenie Polski. Reprezentantem marki Z500™ w Polsce jest podmiot Z500 Sp. z o.o.

gotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowa

Realizacje projektu Z81

gotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowagotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowagotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowagotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowagotowy projekt domu Z81 – realizacja, budowa

Podobne projekty

Super projekt. Bardzo funkcjonalny i nowoczesny. Właśnie go zamówiłam. Mam nadzieje, że możliwe będzie zaprojektowanie w sypialni małej łazienki z prysznicem.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem