Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Angelika K.
  podkarpackie

  Po wielkim wysiłku włożonym w samodzielne wykonanie izolacji pod wylewkę na budowie zjawili się Panowie od ogrzewania podłogowego. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rozłożenie rur grzewczych na całości domu, wyłączając garaż, spiżarnię oraz połowę kotłowni. Na wszelki wypadek do większości pomieszczeń podprowadzone zostały też rury na grzejniki, które na razie zostaną ukryte w ścianach i użyte tylko w razie konieczności. W łazienkach oczywiście grzejniki drabinkowe :) Całość kosztów (robocizna, rurki, rozdzielacze, korektory, itd. to około 16 tys. zł .

  25 marca 2019, 15:42

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  1
  25
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Pod koniec lutego pogoda dopisywała, więc skorzystaliśmy z okazji i zamówiliśmy ekipę od dociepleń. Prace szły sprawnie, całość trwała około 1,5 tygodnia z dniem lub dwom p...

  18 lutego 2019, 15:30

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem