Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Marek M.
łódzkie

 

dzień budowy

Wpisów nie robiłem jakiś czas, ale budowa nie stoi w miejscu. Po tynkach wszedł hydraulik i rozłożył styropian na całej budowie wraz z rurkami ogrzewania podłogowego (na dole + łazienki na górze).

W poniedziałek dzień przed majówką weszła ekipa od posadzek, niestety nie udało im się skończyć w jeden dzień, więc mam skończoną tylko górę.

Dodatkowo dałem do wyceny projekt schodów i obu pergoli.

2 maja 2018, 07:40

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
1
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

wytynkowane

6 kwietnia 2018, 17:39
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.