Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz Z.
mazowieckie, Warszawa

 

dzień budowy

Okazało się, że ściana fundamentowa to była bardziej maźnięta dysperbitem niż zabezpieczona. Według mnie wykonawca jedynie ją zagruntował.Obecnie została nałożona potrójna warstwa zgodnie z opisem producenta.

Pierwsze malowanie ruchami w jednym kierunku np.: pionowymi. Kolejne malowanie ruchami poziomymi i na końcu znów ruchy pionowe.Na zbliżeniach - warstwa nakładana przez wykonawcę wygląda tak jakby ktoś kręcił kółka szczotką.Na jednym ze zdjęć widać porównanie jak powinna wyglądać prawidłowo nałożona hydroizolacja ścian fundamentowych vs „kółka” Pana Fachowcy.
26 lipca 2022, 15:58

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Podczas prac naprawczych najpierw było trzeba zrobić wykopy na odpowiednią odległość od ław w celu dostania się do płyt termoizolacyjnych. Po ich wykonaniu można porównać j...

18 lipca 2022, 12:40
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.

Jeśli nie możesz odzyskać hasła lub masz inne problemy techniczne zgłoś to na adres it@z500.pl.

wysłano e-mail resetujący hasło

Sprawdź adres e-mail: gdzie wysłany został reset Twojego hasła.

Gdyby wiadomość nie dotarła w ciągu kilku minut, sprawdź także wiadomości w folderze spam.

Dlaczego warto mieć konto w Z500

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • informacje o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • dodawanie do ulubionych
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.