Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Jakub O.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Ostateczna wersja układu pomieszczeń:) efekt wielu godzin pracy, analizy układu pomieszczeń i funkcjonalności, próby optymalizacji i szukania kompromisów...

11 lipca 2015, 21:03
Co Ty na to?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Marcin
Jedyne co bym zmienił lub rozważył, to:
*spiżarka w miejscu garderoby, z wejściem od kuchni,
**przesunięcie ściany między sypialnią a pomieszczeniem gospodarczym [z kotłem] o grubość komina, aby powstałą 'wnękę' zabudować szafą LUB wygospodarowanie małej garderoby z połowy pomieszczenia gospodarczego.
Pozdrawiam

Marcin
Do Marcin : ewentualnie rozważyłbym spiżarkę z części korytarza za kominkiem w pokoju głównym...
wtedy wejście do kuchni przez salon/jadalnię ale praktyczna spiżarka jest pod ręką:)

Jakub O.

buduje Zx117
Do Marcin : Jeżeli chodzi o szafę to powstała ona aby zmniejszyć powierzchnię użytkową (cel to nie przekroczyć 100 m2) jednak jak się okazało od pow. użytkowej zgodnie z Ustawą o ochronie praw lokatorów od PU odlicza się szafy wbudowane, a ta jest OBUDOWANA :) subtelna różnica w nazwie ale odrobinę namieszała. No a z szafy rezygnujemy bo to był taki papierowy twór. Na słoiki to zorganizuję kilka półek w pralni:)
pozdrawiam
 
Jakub O.

buduje Zx117
Do Magda W. : Jak już będzie gotowa Pani wersja to chętnie obejrzę i być może będą rozwiązania które mi się spodobają i będę mógł je zastosować u siebie :) póki co oprócz okien do ziemi w pokojach od frontu nic bym nie zmienił. Wybierałem między funkcjonalnością pokoi a wyglądem.
 
4
11
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

10 lipca 2015, 14:44
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem