Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Jakub O.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

10 lipca 2015, 14:44
Co Ty na to?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Krzysztof
Ten projekt jest genialny, wprawdzie trochę mały, ale super.
Pytanie: jak udało się Wam uzyskać pozwolenie na płaski dach w takiej lokalizacji? Dokoła widać same spadziste, dominuje czerwona dachówka :). Marzę o płaskim domu. Jak przekonać urzędników?

Jakub O.

buduje Zx117
Do Krzysztof : Dziękuję:) Założenie było takie, aby nie przekroczyć powierzchni użytkowej = 100 m2, oczywiście dochodzi pralnie, P.G. i zabudowane szafy w ścianie, które nie wliczają się do pow. użytk. Miało być przytulnie, ale nie za ciasno. Jeżeli chodzi o warunki zabudowy (bo nie miałem miejscowego planu) to w pierwszej wersji napisałem we wniosku dach "płasku lub strony, dwu lub wielospadowy, o kącie nachylenia 1,5' do 50'". Jedyny problem to była wysokość budynku od 5 do 10 m w warunkach, a dom ma 4.55 licząc od poziomu terenu. Mógłbym sztucznie ją zawyżyć, ale postanowiłem jeszcze raz złożyć wniosek o warunki zabudowy i poprawiłem wysokość, tak aby pasowała do zx117 i poszło bez żadnych pytań.

Magda W.

buduje Zx117
Do Krzysztof : U mnie w gminie też nie było problemu z dachem. W przepisach mają sprecyzowane, że nachylenie musi wynosić max do 45 stopni. Z kolorystyką tym bardziej nie było problemu - z projekcie ZX117 właściwie dachu nie widać, gdyż jest on otoczony murkami.

Krzysztof
Do Magda W. : Niestety w okolicach Wrocławia we wsiach w większości miejsc są MPZP i np. nachylenie dachu min. 30 stopni, więc miłośnikom nowoczesnych domów pozostaje typ stodoła.

2
5
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

10 lipca 2015, 14:44
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem