Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jolanta S.
  śląskie

   

  dzień budowy

  Dawno nas nie było, a to wszystko dlatego, że od blisko miesiąca mieszkamy już w naszej kochanej Zetce ! Czekamy jeszcze na kilka dostaw mebli dlatego ciekawych wnętrz potrzymamy jeszcze troszkę w niepewności ;-) projekt domu jest cudowny, jesteśmy w nim zakochani i za nic w świecie nie zamienilibyśmy się na inny dom. Dziękujemy Projekt Z500 ! 

  18 września 2020, 18:21

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  2
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  misz masz tego co się dzieje na naszej budowie :)

  29 maja 2020, 18:08

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem