Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Tomasz T.
  kujawsko-pomorskie

   

  dzień budowy

  Jesteśmy w trakcie adaptowania budynku, wprowadzamy do niego trochę zmian. Załączam zdjęcie, może komuś przydadzą się nasze pomysły :-) Na załączonym zdjęciu widać, że pomniejszyliśmy pomieszczenie techniczne (kotłownię) ze względu na zastosowanie pompy ciepła. Uzyskaną w ten sposób przestrzeń dodaliśmy do pomieszczenia gospodarczego. Wnękę w holu przekształciliśmy na WC.

  23 marca 2018, 13:37

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Niestety póki co utknęliśmy na etapie oczekiwania na warunki zabudowy. Okazało się niemożliwe przepisanie starych warunków z przed podziału działki głównej, ponieważ w wyni...

  5 marca 2018, 21:37

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem