Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Gabriela K.
łódzkie

Nasza budowa ruszyła. Dodam zdjęcia w tym tygodniu, bo mam uszkodzony telefon. Dzisiaj zalewany będzie strop. Za rok mamy nadzieję zamieszkać.

28 lipca 2015, 06:28

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Krzysztof
Witam teraz widać dom. Ja ruszam z budową na początku sierpnia tego roku myślę że najgorsze mam za sobą oczywiście chodzi o sprawy papierkowe zakończone pozdrawiam.

1
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Witam, pozwolenie posiadamy od ubiegłego roku, obecnie od 02 kwietnia 2014 mamy wytyczony przez geodetę dom na działce. Pod koniec maja br mamy umówionego murarza do wykona...

6 kwietnia 2014, 23:10
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.