Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Gabriela K.
łódzkie

Witam, pozwolenie posiadamy od ubiegłego roku, obecnie od 02 kwietnia 2014 mamy wytyczony przez geodetę dom na działce. Pod koniec maja br mamy umówionego murarza do wykonania fundamentów.

6 kwietnia 2014, 23:10

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
  
Grzegorz
Do Gabriela K. : witam, moze sie pani podzielic kosztami fundamentow bo to juz panstwo macie. i jezeli mozna to szacunkowy koszt stanu deweloperskiego
 
1
5
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.