Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Piotr P.

 

dzień budowy

Witam ponownie,

Jesteśmy już po wylewce, sam dół oczywiście, bo strop jest drewniany. Cały dom jest już obity płytami KG. Pozostało jeszcze tylko wyszpachlować do końca, wygładzić i przygotować do malowania. Dzisiaj przyjechał nam cały zestaw płytek ceramicznych a także kominek. Pisłaem już wcześniej - kominek Jotul 570i z rozprowadzeniem ciepłego powietrza. Gosć od kominka powiedział, że w środę będę mógł już go rozpalić :-) Jak będzie się palił, to zrobię zdjęcia i umieszczę je dla Was.

Płytki - przewidujemy jakieś 2 tygodnie na ułożenie z białym montażem. Trafiłem, wydaje mi się, na bardzo konkretnego i fajnego młodego człowieka. Podpowiedział mi kilka rozwiązań (oczywiście jakiś specjalny podkład na ściany przy prysznicu i takich newralgicznych miejscach) a także specjalną powłokę (system) na powierzchnie krytyczne. Chodzi o to, że na górze, taki system powinien być pod płytkami położony, żeby płytki później nie pękały (bo są duże).

W załacznikach znajdziecie kilka zdjęć z poddasza i z dołu po wylanej już wylewce. Zamieściłem także kilka wizualizacji łazienek w wybranych i zakupionych płytkach i urzadzeniach. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Wygląda na to, że czerwcowy termin przeprowadzki nie jest zagrożony.

4 kwietnia 2016, 18:55
Co Ty na to?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
 
2
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

No i ostatni etap budowy przed zimą - kostka brukowa i ogrodzenie.

Z kostką się trochę przeliczyłem, jeśli chodzi o mój kosztorys. Zakładałem "na oko", że będzie okoł...

15 lutego 2016, 00:07
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem