Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Magda M.
  pomorskie

   

  dzień budowy

  Ramy okien-PIĘKNE!!!!:))))

  10 czerwca 2014, 21:06

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Do Mateusz N. : Ciężko nam stwierdzić, bo cały dom kompleksowo stawia firma. Całkowity koszt budowy z wykończeniem, rigipsy w środku, posadzki, instalacja wod-kan, elektryczna, okna, drzwi zew.,wew., parapety, el.zewnętrzna, ramy na oknach, okiennice, taras z balustradami oraz pom.gospodarcze, którego jeszcze nie ma to koszt 215 tyś. zł firma nazywa się ebenista.boo.pl, polecamy:)
  0
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Okna już wszystkie wstawione. Do końca tygodnia ekipa skończy kłaść rigipsy i wychodzą na zewnątrz. Już nie mogę się doczekać drewnianych elementów dekoracji:)

  3 czerwca 2014, 11:22

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem