Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Ewelina K.
małopolskie
15 grudnia 2013, 17:54
Co Ty na to?
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^

Ewelina K.
Witam wszystkich budujących Z7. My zaczynamy w marcu co najmniej taki jest plan ale zobaczymy czy zima na to pozwoli. Nanieśliśmy trochę zmian w projekcie. Czekamy na pozwolenie na budowę.

Krzysiek i A.

buduje Z7
Do Ewelina K. : Hej, Gdzie zaczynacie budowe ? My tez planujemy start zetki, możliwe że za rok uda się ruszyć z miejsca :) .... Może podpatrzymy u was jak dom wygląda realu ... :)

Ewelina K.
Do Krzysiek i A. : Budowa jest (będzie) w okolicach Bochni, jak tylko uda mi się to wrzucę zdjęcia gotowego projektu. Oczywiście jak tylko macie ochotę i jak już będzie co oglądać to zapraszamy :-) Warto, wiem z doświadczenia, my byliśmy w Tarnowie, dla nas dom idealny. Zmiany w naszym, dotyczyły tylko umiejscowienia tarasu, mamy bardzo wąską działkę.

Krzysiek i A.

buduje Z7
Do Ewelina K. : Świetnie :) Piszcie w miarę możliwości na bieżąco co się u was dzieje na placu budowy . My również jesteśmy z okolic powiatu bocheńskiego więc napewno będziemy się narzucać :)

Krzysiek i A.

buduje Z7
Cześć - mamy pytanie, z racji iż jesteśmy z tego samego powiatu, możecie podzielić się informacją przez jaki czas załatwialiście PNB oraz jakie przy tym są koszty wraz projektem z7 - czekamy na odpowiedz - dzięki

0
5
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem