Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin B.
  dolnośląskie

   

  dzień budowy

  Wykonczeniowka w dalszym ciągu drenuje portfel, ale z zewnatrz możemy pokazać już raczkujący trawnik. Zdecydowanie milszy widok niż ziemia  wykopów ;-)

  16 października 2020, 07:22

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Dami
  Super,mega wyszło gratulacje! Ja czekam na dach, do tej pory wyszedł nas 200tys. Powiększylismy budynek o 15 metrów, może tez wrzuce zdjecia. Czy jest szansa zeby zobaczyc łazienke od sypialni, jest to małe zwłaszcza garderoba i nie wiem jak to ugryzć.
  0
  1
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  gotowy w 80%. Brakuje ramki na wnękę na drewno i drewna ;-)

  16 października 2020, 07:20

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem