Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin B.
  dolnośląskie

   

  dzień budowy

  Kuchnia już prawie gotowa :-)

  17 maja 2020, 12:57

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Klaudia
  Dzień dobry, przepiękna kuchnia! Marzenie! Z jakiego materiału wykonany jest blat kuchenny oraz jakiej jest grubości? :)
  
  Marcin
  Do Klaudia : Blat jest grubości 12 mm.
  Wykonany jest z syntetycznego materiału i żywicy. Całkiem przyjemna finansowo alternatywa do kamienia i jakościowo płyt drewnopodobnych ;-)
   
  Dami
  Super codziennie zaglądam i wkoncu nowe zdjecia, kuchnia przepiękna, w dobrym guście i oryginalna na tle innych realizacji. Jestesmy w trakcie budowy tego domu, jak Państwo rozwiązali kwestie ustawienia mebli w salonie z uwagi na takie duże przeszklenia, ja mam troszke dylemat bo jest mało tych pełnych scian, wiec czy bedziecie zastawiać okna czy sofa na środku
  
  3
  7
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  19 sierpnia 2019, 15:41

  01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem