Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin B.
  dolnośląskie

   

  dzień budowy

  Jeszcze przed zdjęciem rusztowań. Pozostała do zrobienia opadka z marmolitu. O taki wygląd się staraliśmy od początku :-) jest wspaniały!

  7 sierpnia 2019, 15:49

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Grzegorz B.
  witam ,buduje ten sam dom ten sam projekt z lekimi zmianami, jestem na etapie zamykania dachu zaraz okna, i przedmna kilka decyzji z kktorymi sie bije, wiem mam kilka pytan ?? jezeli zechcecie prosze o odpowiedz, jakie zastosowaliscie ogrzewanie tzn ,na co ?
  macie moze juz schody na poddasze?
  2
  1
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Zagruntowane. W przyszłym
  Tygodniu chłopaki kładą strukturę.
  O ofekt końcowy jestem spokojny.

  27 lipca 2019, 06:54

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem