Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin B.
  dolnośląskie

   

  dzień budowy

  Jestesmy na etapie wyboru kafelek. Zdecydowaliśmy się na takie same płytki w holu, korytarzu i łazienkach. Zaczynamy w poniedziałek

  Na zdjęciach widoczna jest mniejsza łazienka - jak Wam się podoba?

  24 maja 2019, 22:26

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
   
  Dami
  Bardzo byśmy byli wdzięczni za fotkę z tej garderoby, ile to jest miejsca w rzeczywistości, na razie powiększyliśmy pokoje dziecięce o 4 metry kwadratowe i powiększyła się nam główna łazienka, więc obok planujemy pralnie, nie mamy też ściany w miejscu spiżarni.
  
  Dami
  Mój sąsiad na budowie ma podobne aranżacje w łazience i na żywo wyszło to super ,a więc świetny wybór w moim guście. Bardzo fajnie prezentują się te płytki imitujące deski. Jaki pomysł macie Państwo na miejsce gdzie pierwotnie miała być łazienka w sypialni. My chcemy z niej zrezygnować i inaczej to wykorzystać.
  
  3
  4
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Ktoś ostatnio prosił mnie o zdjęcie okien w sypialni. Proszę bardzo :-)

  19 kwietnia 2019, 16:16

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem