Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marcin B.
  dolnośląskie

   

  dzień budowy

  Ktoś ostatnio prosił mnie o zdjęcie okien w sypialni. Proszę bardzo :-)

  19 kwietnia 2019, 16:16

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Dami
  Czy beda jeszcze zdjecia z dalszych prac, zaczynam budowac ten sam dom, tylko lekko powiekszony, super zdjecia , jest cudo u was
   
  Mateusz
  Z wielkim zainteresowaniem oglądam kolejne wpisy. Wygląda na to, że też zdecyduję się na ten projekt.
  Jak wygląda sprawa kosztów okien w tym domu? Jakie okna Państwo macie (materiał), przesuwne czy też nie? Bardzo mnie interesuje koszt okien do tego projektu z uwagi na duże powierzchnie szklane w salonie oraz sypialni. Wiem, że wszystko zależy od... ale jak to u Państwa wygląda? :)
  Pozdrawiam
  
  2
  4
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  W końcu mamy sufity :-)

  19 kwietnia 2019, 16:10

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem